fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐧 Українські полярники знайшли льодовикову печеру в Антарктиді – дивіться фото

🐧 Ukraїnśki poljarnyky znajšly ľodovykovu pečeru v Antarktydi – dyviťsja foto
Окрім цього, на глибині близько 20 метрів від поверхні, в одній з льодових брил в Антарктиді полярники знайшли перо птаха.
Okrim ćogo, na glybyni blyźko 20 metriv vid poverhni, v odnij z ľodovyh bryl v Antarktydi poljarnyky znajšly pero ptaha.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Українські полярники віднайшли загублену льодовикову печеру в Антарктиді. Пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ), що нині перебувають в річній зимівці на станції Академік Вернадський. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки. Знахідка неабияк здивувала полярників: виявилося, що печера насправді втричі більша, ніж вважалося раніше. Загальна довжина ходів – близько 200 метрів, вони розташовані в 3 поверхи. Про печеру. На нижньому маршруті учасники експедиції знайшли замерзле озеро, а наприкінці цього ходу – велетенський зал. Він заввишки 12 м (майже як чотириповерховий будинок), завширшки 8 м та завдовжки 30 метрів. У цьому залі виявили підльодну річку і два озерця, з яких науковці відібрали воду та лід для гідрохімічного аналізу та для подальших досліджень щодо наявності вірусів і бактерій за їхнім екологічним ДНК. Зразки льоду будуть збережені для докладнішого аналізу в лабораторіях України. Окрім цього, на глибині близько 20 метрів від поверхні, в одній з льодових брил полярники знайшли перо птаха. Воно має досить широке опахало – тобто точно належить не пінгвіну. Чиє ж це перо і скільки йому років, дослідники ще мають з’ясувати. Читайте також про те, що Київ став одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist.
11.09.2019,11:25
0
Прес-служба Міністерства освіти та науки України
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Українські полярники віднайшли «загублену» льодовикову печеру в Антарктиді. Пошуками займалися учасники 24-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ), що нині перебувають в річній «зимівці» на станції Академік Вернадський.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

Знахідка неабияк здивувала полярників: виявилося, що печера насправді втричі більша, ніж вважалося раніше. Загальна довжина ходів – близько 200 метрів, вони розташовані в 3 поверхи.

01/ 05

Про печеру

На нижньому маршруті учасники експедиції знайшли замерзле озеро, а наприкінці цього ходу – велетенський зал. Він заввишки 12 м (майже як чотириповерховий будинок), завширшки 8 м та завдовжки 30 метрів. У цьому залі виявили підльодну річку і два озерця, з яких науковці відібрали воду та лід для гідрохімічного аналізу та для подальших досліджень щодо наявності вірусів і бактерій за їхнім екологічним ДНК. Зразки льоду будуть збережені для докладнішого аналізу в лабораторіях України.

Окрім цього, на глибині близько 20 метрів від поверхні, в одній з льодових брил полярники знайшли перо птаха. Воно має досить широке опахало – тобто точно належить не пінгвіну. Чиє ж це перо і скільки йому років, дослідники ще мають з’ясувати.

Читайте також про те, що Київ став🐧 Українські полярники знайшли льодовикову печеру в Антарктиді – дивіться фото 1😍 Київ став одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist.

Теґи: наука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: