fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎸 ONUKA та світлове шоу – у Відні пройде фестиваль української електронної музики та мистецтва

🎸 ONUKA ta svitlove šou – u Vidni projde festyvaľ ukraїnśkoї elektronnoї muzyky ta mystectva
Електронна музика ONUKA, 3D-маппінг, відеоролики «Україна з неба» від Ukraïner і тури віртуальної реальності по Києву, Львову та Харкову на один вечір перенесуть Україну в центр австрійської столиці.
Elektronna muzyka ONUKA, 3D-mapping, videorolyky «Ukraїna z neba» vid Ukraïner i tury virtuaľnoї reaľnosti po Kyjevu, Lvovu ta Harkovu na odyn večir perenesuť Ukraїnu v centr avstrijśkoї stolyci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3 жовтня 2019 року в Музейному кварталі – найбільшому музейному комплексі Відня – відбудеться великий фестиваль електронної музики і візуального мистецтва просто неба Українська ніч. На сцені фестивалю виступлять українські музиканти DZ’OB, ZAVOLOKA та ONUKA. Світлове шоу. Кульмінацією Української ночі стане спеціально створений для цієї події 3D-маппінг Discover Ukraine: Bit by Bit – світлове шоу за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років на будівлю Музею Леопольда під музичний супровід Ptakh Jung. Серед цих робіт – мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, Дерево життя і Боривітер Алли Горської, Нічого кращого немає, як тая мати молодая Степана Кириченка і Надії Клейн та багато інших. Музика. Відкриють програму український крос-жанровий електроакустичний гурт DZ’OB. У своїй творчості артисти поєднують традиційні інструменти з сучасною електронікою. Виступ на фестивалі Українська ніч буде першим виступом гурту в Австрії. Продовжить концертну програму українська експериментальна композиторка, виконавиця і дизайнерка ZAVOLOKA. Катерина Заволока, яка вже декілька років живе й працює в Австрії й Німеччині, давно займається темою представлення старовинної української культури засобами сучасного цифрового мистецтва, зокрема у своїх музичних творах. Хедлайнерка виступу – ONUKA, яка вразила Європу своїм виступом на Євробаченні в Києві у 2017 році. Її пісні регулярно потрапляють в топи українських та європейських чартів, а географія турів охоплює Європу, Канаду, Китай, а музичний стиль – фолктроніка – це органічний мікс електронної, поп-музики та української музичної традиції. Що ще цікавого. Підбірка відео про Україну від проєкту Ukraïner та імерсивна віртуальна велопрогулянка вулицями Києва, Львова і Харкова відкриють відвідувачам фестивалю невідому і сучасну Україну, українські міста, села та краєвиди. Слухайте нову пісню Перша Леді від PIANOBOY та Alina Pash – ода сильним жінкам.
Реклама 👇 Замовити

3 жовтня 2019 року в Музейному кварталі – найбільшому музейному комплексі Відня – відбудеться великий фестиваль електронної музики і візуального мистецтва просто неба «Українська ніч». На сцені фестивалю виступлять українські музиканти DZ’OB, ZAVOLOKA та ONUKA.

Світлове шоу

Кульмінацією «Української ночі» стане спеціально створений для цієї події 3D-маппінг «Discover Ukraine: Bit by Bit» – світлове шоу за мотивами українських мозаїк 1960-70-х років на будівлю Музею Леопольда під музичний супровід Ptakh Jung. Серед цих робіт – мозаїчні панно Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, «Дерево життя» і «Боривітер» Алли Горської, «Нічого кращого немає, як тая мати молодая» Степана Кириченка і Надії Клейн та багато інших.

01/ 03

Музика

Відкриють програму український крос-жанровий електроакустичний гурт DZ’OB. У своїй творчості артисти поєднують традиційні інструменти з сучасною електронікою. Виступ на фестивалі «Українська ніч» буде першим виступом гурту в Австрії.

Продовжить концертну програму українська експериментальна композиторка, виконавиця і дизайнерка ZAVOLOKA. Катерина Заволока, яка вже декілька років живе й працює в Австрії й Німеччині, давно займається темою представлення старовинної української культури засобами сучасного цифрового мистецтва, зокрема у своїх музичних творах.

🎸 ONUKA та світлове шоу – у Відні пройде фестиваль української електронної музики та мистецтва 1

Хедлайнерка виступу – ONUKA, яка вразила Європу своїм виступом на Євробаченні в Києві у 2017 році. Її пісні регулярно потрапляють в топи українських та європейських чартів, а географія турів охоплює Європу, Канаду, Китай, а музичний стиль – «фолктроніка» – це органічний мікс електронної, поп-музики та української музичної традиції.

Що ще цікавого

Підбірка відео про Україну від проєкту Ukraïner та імерсивна віртуальна велопрогулянка вулицями Києва, Львова і Харкова відкриють відвідувачам фестивалю невідому і сучасну Україну, українські міста, села та краєвиди.

Слухайте нову пісню «Перша Леді🎸 ONUKA та світлове шоу – у Відні пройде фестиваль української електронної музики та мистецтва 2🎹 PIANOBOY та Alina Pash випустили кліп на спільну пісню «Перша Леді» – ода силі жінок» від PIANOBOY та Alina Pash – ода сильним жінкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: