fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛍️ Український 3DLOOK став резидентом найбільшого стартап-кампусу Station F

🛍️ Ukraїnśkyj 3DLOOK stav rezydentom najbiľšogo startap-kampusu Station F
У 3DLOOK буде одне робоче місце в кампусі Station F. Але колектив буде відвідувати заходи програми розширеним складом та може збільшити кількість робочих місць.
U 3DLOOK bude odne roboče misce v kampusi Station F. Ale kolektyv bude vidviduvaty zahody programy rozšyrenym skladom ta može zbiľšyty kiľkisť robočyh misć.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Український стартап 3DLOOK на шість місяців став резидентом паризького кампуса Station F. Компанія займається розробкою технології сканування людського тіла за фото. Про це розповів засновник проекту Вадим Роговський у Facebook. 3DLOOK потрапив у третій сезон Будинку стартапів від fashion-групи LVMH. Всього у ньому 26 стартапів, які розробляють рішення в девяти категоріях: від обробки даних до персоналізації. Про Station F. Це найбільший у світі стартап-кампус площею 34 тисячі м² в центрі Парижа. Його відкрили в 2017 році. Там розташовуються понад 1000 стартапів і працюють 30 бізнес-програм. Як влаштована робота. У 3DLOOK буде одне робоче місце в кампусі. Але колектив буде відвідувати заходи програми розширеним складом та може збільшити кількість робочих місць. Також стартап шукає локального менеджера з розвитку бізнесу. Робоче місце і можливість проводити зустрічі на території Station F надається безкоштовно на шість місяців. За додаткову плату можна орендувати житло. https://www.youtube.com/watch?v=aLat0We-yy8 За словами представників 3DLOOK, найближчим часом компанія буде покращувати свою технологію створення 3D-моделей: Наразі точність роботи алгоритмів українського стартапа ненабагато відрізняється від просунутих 3D-сканерів. Технологія використовує дві фотографії людини для створення 3D моделі та отримання 39 точних вимірювань тіла. У планах стартапа – перехід на використання однієї фотографії. Читайте також про те, як український стартап трансформує онлайн-покупки.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Український стартап 3DLOOK на шість місяців став резидентом паризького кампуса Station F. Компанія займається розробкою технології сканування людського тіла за фото.

Про це розповів засновник проекту Вадим Роговський у Facebook. 3DLOOK потрапив у третій сезон «Будинку стартапів» від fashion-групи LVMH. Всього у ньому 26 стартапів, які розробляють рішення в дев’яти категоріях: від обробки даних до персоналізації.

3DLOOK

Фото LVMH

Про Station F

Це найбільший у світі стартап-кампус площею 34 тисячі м² в центрі Парижа. Його відкрили в 2017 році. Там розташовуються понад 1000 стартапів і працюють 30 бізнес-програм.

Як влаштована робота

У 3DLOOK буде одне робоче місце в кампусі. Але колектив буде відвідувати заходи програми розширеним складом та може збільшити кількість робочих місць. Також стартап шукає локального менеджера з розвитку бізнесу.

Робоче місце і можливість проводити зустрічі на території Station F надається безкоштовно на шість місяців. За додаткову плату можна орендувати житло.

За словами представників 3DLOOK, найближчим часом компанія буде покращувати свою технологію створення 3D-моделей:

Наразі точність роботи алгоритмів українського стартапа ненабагато відрізняється від просунутих 3D-сканерів. Технологія використовує дві фотографії людини для створення 3D моделі та отримання 39 точних вимірювань тіла. У планах стартапа – перехід на використання однієї фотографії.

Читайте також про те, як український стартап трансформує🛍️ Український 3DLOOK став резидентом найбільшого стартап-кампусу Station F 1🛍️ Персоналізований шопінг: як український стартап 3DLOOK трансформує онлайн-покупки онлайн-покупки.

Джерело: Ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: