fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔴 Обрали кращий проєкт меморіального центру «Бабин Яр»: як виглядає

🔴 Obraly kraščyj projekt memoriaľnogo centru «Babyn Jar»: jak vygljadaje
Концепція проєкту меморіалу «Бабин Яр» побудована довкола сприйняття відвідувачів центру. Архітектурне рішення допомагає на фізичному рівні відчути небезпеку, яка оточувала жертв Голокосту під час тих трагічних подій.
Koncepcija projektu memorialu «Babyn Jar» pobudovana dovkola spryjnjattja vidviduvačiv centru. Arhitekturne rišennja dopomagaje na fizyčnomu rivni vidčuty nebezpeku, jaka otočuvala žertv Golokostu pid čas tyh tragičnyh podij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автором проєкту-переможця є команда бюро querkraft з ландшафтним архітектором Kieran Fraser Landscape Design з Австрії. За їхнім проєктом у Києві побудують перший у Східній Європі меморіальний центр трагедії Голокосту, розташований саме на тому місці, де відбулися трагічні події в 1941-1943 роках. ❓ Як виглядатиме Бабин Яр. Майбутній Центр Голокосту стане меморіалом нового покоління. Концепція проєкту побудована довкола сприйняття відвідувачів центру. Архітектурне рішення допомагає на фізичному рівні відчути небезпеку, яка оточувала жертв Голокосту під час тих трагічних подій. До основної експозиції, розташованої на 20 метрів нижче рівня землі, веде довгий, схожий на щілину, вхід. Його стіни врешті змикаються над відвідувачем. Це аналогія, з одного боку, шляху жертв Бабиного Яру до місця загибелі, а з іншого – спершу непомітного, але невпинного сліпого занурення суспільства у темряву насилля. Після того як відвідувач проходить основною експозицією, він повільно повертається у сповнений світлом простір. Цей демократичний простір є серцем меморіального центру та символізує майбутнє, що дає надію. ⏰ Коли відкриють Бабин Яр. З цим архітектурним рішенням команда проєкту працюватиме далі у рамках серії воркшопів із бюро-переможцем. Складність втілення концепції визначить, коли Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр відкриє свої двері першим відвідувачам. Абстрактна та стримана архітектура є унікальною інтерпретацією конкурсного завдання зі створення Меморіального центру, а також виявляє повагу до пам’яті Голокосту за допомогою мови мовчання без зайвого марнославства. професор Райнер Махламакі. член архітектурного журі конкурсу, архітектор. Всього на конкурс надійшло 165 заявок від архітектурних бюро з 36 країн світу. Серед них були такі знамениті бюро як Eisenman Architects, Diller Scofidio + Renfro (США), Zaha Hadid Architects (Великобританія). Наприклад, Eisenman Architects було автором Меморіалу вбитим євреям Європи у Берліні. Читайте також про те, що у Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та Володимирської гірки.
Реклама 👇 Замовити

Автором проєкту-переможця є команда бюро querkraft з ландшафтним архітектором Kieran Fraser Landscape Design з Австрії. За їхнім проєктом у Києві побудують перший у Східній Європі меморіальний центр трагедії Голокосту, розташований саме на тому місці, де відбулися трагічні події в 1941-1943 роках.

❓ Як виглядатиме «Бабин Яр»

Майбутній Центр Голокосту стане меморіалом нового покоління. Концепція проєкту побудована довкола сприйняття відвідувачів центру. Архітектурне рішення допомагає на фізичному рівні відчути небезпеку, яка оточувала жертв Голокосту під час тих трагічних подій. До основної експозиції, розташованої на 20 метрів нижче рівня землі, веде довгий, схожий на щілину, вхід. Його стіни врешті змикаються над відвідувачем.

Бабин Яр

Це аналогія, з одного боку, шляху жертв Бабиного Яру до місця загибелі, а з іншого – спершу непомітного, але невпинного сліпого занурення суспільства у темряву насилля. Після того як відвідувач проходить основною експозицією, він повільно повертається у сповнений світлом простір. Цей демократичний простір є серцем меморіального центру та символізує майбутнє, що дає надію.

Бабин Яр

⏰ Коли відкриють «Бабин Яр»

З цим архітектурним рішенням команда проєкту працюватиме далі у рамках серії воркшопів із бюро-переможцем. Складність втілення концепції визначить, коли Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» відкриє свої двері першим відвідувачам.

Абстрактна та стримана архітектура є унікальною інтерпретацією конкурсного завдання зі створення Меморіального центру, а також виявляє повагу до пам’яті Голокосту за допомогою мови мовчання без зайвого марнославства

професор Райнер Махламакі, член архітектурного журі конкурсу, архітектор

Бабин Яр

Всього на конкурс надійшло 165 заявок від архітектурних бюро з 36 країн світу. Серед них були такі знамениті бюро як Eisenman Architects, Diller Scofidio + Renfro (США), Zaha Hadid Architects (Великобританія). Наприклад, Eisenman Architects було автором Меморіалу вбитим євреям Європи у Берліні.

Читайте також про те, що у Києві відкрили🔴 Обрали кращий проєкт меморіального центру «Бабин Яр»: як виглядає 1🎢 У Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та «Володимирської гірки» нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та «Володимирської гірки».

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: