fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 В українські MarTech-компанії інвестували близько $130 млн

💸 V ukraїnśki MarTech-kompaniї investuvaly blyźko $130 mln
У UNIT.City презентували дослідження та карту ринку маркетингових і рекламних технологій.
U UNIT.City prezentuvaly doslidžennja ta kartu rynku marketyngovyh i reklamnyh tehnologij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інноваційний парк UNIT.City, Інтернет Асоціація України та агенція інновацій Center42 представили перший огляд української MarTech- і AdTech-індустрії. Автори нарахували понад 160 компаній та 5 тисяч співробітників на ринку. В українські MarTech-компанії за весь час було інвестовано близько $130 млн (дані тільки за відкритими публічними угодами). ❓ Як проводили дослідження. Звіт не включає всі MarTech-компанії, оскільки частина з них вирішила не брати участь в опитуванні. Автори продовжать оновлювати список компаній для наступних версій звіту. Обиралися лише ті компанії, які відповідають одному або кільком критеріям: компанія повинна мати технологічний продукт; компанія має щонайменше одного засновника з України; компанія зареєстрована в Україні; як мінімум 30% команди знаходиться в Україні. У 2011 році у світі налічувалося всього близько 150 MarTech-стартапів. Зараз їх понад 7 тисяч, зростання триває. Очевидно, що реклама, в тому чи іншому вигляді, буде в тренді завжди. Макс Яковер. СЕО та керівний партнер UNIT.City. 💰 Як виглядає ринок MarTech в Україні. понад 160 компаній; $130 млн інвестицій загалом; понад 5000 співробітників. 65% компаній мають у своєму штаті менше ніж 40 співробітників. Приблизно 25% всіх фахівців працюють в трьох компаніях: Depositphotos, Terrasoft та MGID. Більша частина компаній працює за моделлю SaaS (52%), 77% компаній – B2B. 68,4% R&D-центрів знаходиться в Києві. Більшу частину доходу компаніям приносить український ринок (39%). За ним розташувався ринок США (17%). Але все більше нових компаній розширюються на нових ринках США та Європи. Також творці звіту показали, як збільшувалася кількість компаній у сфері MarTech з 1991 року: Читайте також про те, що в Україні створять перший каталог КСВ-ініціатив.
Реклама 👇 Замовити

Інноваційний парк UNIT.City, Інтернет Асоціація України та агенція інновацій Center42 представили перший огляд української MarTech- і AdTech-індустрії. Автори нарахували понад 160 компаній та 5 тисяч співробітників на ринку. В українські MarTech-компанії за весь час було інвестовано близько $130 млн (дані тільки за відкритими публічними угодами).

❓ Як проводили дослідження

Звіт не включає всі MarTech-компанії, оскільки частина з них вирішила не брати участь в опитуванні. Автори продовжать оновлювати список компаній для наступних версій звіту.

MarTech-компанії

Обиралися лише ті компанії, які відповідають одному або кільком критеріям:

  • компанія повинна мати технологічний продукт;
  • компанія має щонайменше одного засновника з України;
  • компанія зареєстрована в Україні;
  • як мінімум 30% команди знаходиться в Україні.

У 2011 році у світі налічувалося всього близько 150 MarTech-стартапів. Зараз їх понад 7 тисяч, зростання триває. Очевидно, що реклама, в тому чи іншому вигляді, буде в тренді завжди

Макс Яковер, СЕО та керівний партнер UNIT.City

unit.city

💰 Як виглядає ринок MarTech в Україні

  • понад 160 компаній;
  • $130 млн інвестицій загалом;
  • понад 5000 співробітників.

65% компаній мають у своєму штаті менше ніж 40 співробітників. Приблизно 25% всіх фахівців працюють в трьох компаніях: Depositphotos, Terrasoft та MGID.

Більша частина компаній працює за моделлю SaaS (52%), 77% компаній – B2B. 68,4% R&D-центрів знаходиться в Києві.

MarTech-компанії

Більшу частину доходу компаніям приносить український ринок (39%). За ним розташувався ринок США (17%). Але все більше нових компаній розширюються на нових ринках США та Європи.

Також творці звіту показали, як збільшувалася кількість компаній у сфері MarTech з 1991 року:

unit.city

Читайте також про те, що в Україні створять💸 В українські MarTech-компанії інвестували близько $130 млн 1📖 В Україні створять перший каталог КСВ-ініціатив перший каталог КСВ-ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: