fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Зміцнення гривні: українська валюта посіла друге місце у світовому рейтингу за темпами зміцнення за рік

💸 Zmicnennja gryvni: ukraїnśka valjuta posila druge misce u svitovomu rejtyngu za tempamy zmicnennja za rik
Українська гривня посіла друге місце серед 15 країн, чиї валюти найбільше зросли до долара США за останній рік.
Ukraїnśka gryvnja posila druge misce sered 15 kraїn, čyї valjuty najbiľše zrosly do dolara SŠA za ostannij rik.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  💵 Зміцнення гривні. Єдина валюта, щодо якої гривня ослабла за останні 12 місяців, – це турецька ліра (+4%). Тобто валюта України опинилася на другому місці у світі за темпами зміцнення у річному вимірі. Про це повідомляє Національний банк України. 💰 Зміцнення гривні відносно валют країн світу. Цікаво, що у більшості країн світу зміцнення їхніх валют повязано з суттєвим припливом прямих та портфельних інвестицій або нарощуванням зовнішньої заборгованості. Україна посіла друге місце серед 15 країн, чиї валюти найбільше зросли до долара США за останній рік. Найбільше відносно гривні послабла валюта Венесуели – на 99,9%. Також за останній рік щодо гривні послабився курс долару США (на 11,3%) та російського рубля (на 8%). Попри зміцнення гривні за останній рік, українська валюта увійшла до рейтингу валют, які найбільше девальвували за 10 років.. Відносно долара США – на 183,8%, євро – на 120%, китайського юаня — на 171%. Читайте також про те, що Кабмін планує ввести новий податок для ФОП в IT-галузі:
Реклама 👇 Замовити

💵 Зміцнення гривні

Єдина валюта, щодо якої гривня ослабла за останні 12 місяців, – це турецька ліра (+4%). Тобто валюта України опинилася на другому місці у світі за темпами зміцнення у річному вимірі.

Про це повідомляє Національний банк України.

Зміцнення гривні

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

💰 Зміцнення гривні відносно валют країн світу

Цікаво, що у більшості країн світу зміцнення їхніх валют пов’язано з суттєвим припливом прямих та портфельних інвестицій або нарощуванням зовнішньої заборгованості. Україна посіла друге місце серед 15 країн, чиї валюти найбільше зросли до долара США за останній рік.

Найбільше відносно гривні послабла валюта Венесуели – на 99,9%. Також за останній рік щодо гривні послабився курс долару США (на 11,3%) та російського рубля (на 8%).

гривня

Попри зміцнення гривні за останній рік, українська валюта увійшла до рейтингу валют, які найбільше девальвували за 10 років.. Відносно долара США – на 183,8%, євро – на 120%, китайського юаня — на 171%.

Зміцнення гривні

Читайте також про те, що Кабмін планує ввести💸 Зміцнення гривні: українська валюта посіла друге місце у світовому рейтингу за темпами зміцнення за рік 1💸 Кабмін планує ввести новий податок для ФОП в IT-галузі: 5% у Фонд розвитку людського капіталу новий податок для ФОП в IT-галузі:

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: