fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📵 Законопроект 1083 – спірні питання приберуть, SIM-карти за паспортами будуть добровільними

📵 Zakonoproekt 1083 – spirni pytannja pryberuť, SIM-karty za pasportamy buduť dobroviľnymy
Розглядаються два можливих варіанти долі законопроекту 1083: або з даного документа прибираються всі спірні моменти, які викликали обурення, та він заново вноситься в Раду, або пишеться заново новий законопроект.
Rozgljadajuťsja dva možlyvyh varianty doli zakonoproektu 1083: abo z danogo dokumenta prybyrajuťsja vsi spirni momenty, jaki vyklykaly oburennja, ta vin zanovo vnosyťsja v Radu, abo pyšeťsja zanovo novyj zakonoproekt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кілька днів тому після хвилі обурення українців та телекомунікаційної галузі автори відкликали законопроект 1083. У ньому пропонувалося блокування сірих телефонів та реєстрація SIM-карти за паспортом. ❓ Що кажуть автори проєкту та галузь. Сьогодні відбулася прес-конференція, під час якої один зі спіавторів законопроекту Олександр Федієнко підкреслив, що закон буде переглянутий. Наразі ідуть консультації щодо законопроекту та розглядаються два можливих варіанти: або з даного документа прибираються всі спірні моменти, які викликали обурення, та він заново вноситься в Раду, або ми пишемо заново новий законопроект. Олександр Федієнко. . Учасники прес-конференції запевнили, що в проєкті закону йдеться про добровільне отримання SIM-карт за паспортами. Також представники галузі зазначили, що закон про телекомунікаційні галузі не змінювався 15 років та потребує нової версії. ⏰ Що далі. 4 вересня також був відкликаний з Ради законопроект1086, який, за словами Федієнко, не може функціонувати без законопроекту 1083, хоч і був більш технічним. Глава Телекомунікаційної палати України Тетяна Попова зазначила, що незабаром представлять альтернативний законопроект, який розглянуть на засіданні профільного комітету парламенту. Що саме передбачав законопроект 1083, ви можете прочитати у нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Кілька днів тому після хвилі обурення українців та телекомунікаційної галузі автори відкликали📵 Законопроект 1083 – спірні питання приберуть, SIM-карти за паспортами будуть добровільними 1Законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори законопроект 1083. У ньому пропонувалося блокування «сірих» телефонів та реєстрація SIM-карти за паспортом.

❓ Що кажуть автори проєкту та галузь

Сьогодні відбулася прес-конференція, під час якої один зі спіавторів законопроекту Олександр Федієнко підкреслив, що закон буде переглянутий.

Наразі ідуть консультації щодо законопроекту та розглядаються два можливих варіанти: або з даного документа прибираються всі спірні моменти, які викликали обурення, та він заново вноситься в Раду, або ми пишемо заново новий законопроект

Олександр Федієнко

Законопроект 1083

Учасники прес-конференції запевнили, що в проєкті закону йдеться про добровільне отримання SIM-карт за паспортами. Також представники галузі зазначили, що закон про телекомунікаційні галузі не змінювався 15 років та потребує нової версії.

⏰ Що далі

4 вересня також був відкликаний з Ради законопроект1086, який, за словами Федієнко, не може функціонувати без законопроекту 1083, хоч і був «більш технічним».

Глава Телекомунікаційної палати України Тетяна Попова зазначила, що незабаром представлять альтернативний законопроект, який розглянуть на засіданні профільного комітету парламенту.

Що саме передбачав законопроект 1083, ви можете прочитати у нашому матеріалі📵 Законопроект 1083 – спірні питання приберуть, SIM-карти за паспортами будуть добровільними 1📵 Законопроект 1083. SIM-карти за паспортами та блокування «сірих» телефонів [ОНОВЛЕНО: Проект відкликали].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: