fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☎️ Номери телефонів майже 420 млн користувачів Facebook знайшли у відкритому доступі

☎️ Nomery telefoniv majže 420 mln korystuvačiv Facebook znajšly u vidkrytomu dostupi
Актуальність баз даних підтвердили у TechCrunch. Видання перевірило кілька записів, зіставивши номери телефонів з власною функцією скидання пароля у Facebook.
Aktuaľnisť baz danyh pidtverdyly u TechCrunch. Vydannja perevirylo kiľka zapysiv, zistavyvšy nomery telefoniv z vlasnoju funkcijeju skydannja parolja u Facebook.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В інтернеті виявили базу даних з унікальними ID користувачів Facebook та номерами телефонів, які привязані до акаунтів. Про це повідомляє TechCrunch з посиланням на експерта з безпеки Саньяма Джейна, який знайшов базу. Деякі записи також містять імя користувача, його стать та країну проживання. За даними видання, інформація була викладена у відкритий доступ, ймовірно, у кінці серпня 2019 року. База загалом містить дані близько 133 млн користувачів з США, 18 млн – з Великобританії та 50 млн – з Вєтнаму. 📞 Реакція Facebook. У Facebook заявили, що інформація у базі застаріла. Ніби дані були зібрані до того, як у 2018 році соцмережа закрила можливість знайти людину за номером телефону. У компанії немає свідчень того, що акаунти були зламані. Актуальність баз даних підтвердили у TechCrunch. Видання перевірило кілька записів, зіставивши номери телефонів з власною функцією скидання пароля у Facebook, яку можна використовувати для часткового розкриття номера телефону користувача, повязаного з його обліковим записом. За твердженням Джейна, у базі даних є навіть профілі знаменитостей. Експерт не розголосив, які саме. 🔑 Доступ до паролів. Оскільки базу опублікували на сервері без пароля, доступ до неї міг отримати будь-хто. Представники TechCrunch звязалися з хостинг-провайдером, після чого базу відімкнули. Читайте також про те, що відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі.
Реклама 👇 Замовити

В інтернеті виявили базу даних з унікальними ID користувачів Facebook та номерами телефонів, які прив’язані до акаунтів.

Про це повідомляє TechCrunch з посиланням на експерта з безпеки Саньяма Джейна, який знайшов базу. Деякі записи також містять ім’я користувача, його стать та країну проживання.

За даними видання, інформація була викладена у відкритий доступ, ймовірно, у кінці серпня 2019 року. База загалом містить дані близько 133 млн користувачів з США, 18 млн – з Великобританії та 50 млн – з В’єтнаму.

☎️ Номери телефонів майже 420 млн користувачів Facebook знайшли у відкритому доступі 1

TechCrunch (як виглядають записі у базі)

📞 Реакція Facebook

У Facebook заявили, що інформація у базі застаріла. Ніби дані були зібрані до того, як у 2018 році соцмережа закрила можливість знайти людину за номером телефону. У компанії немає свідчень того, що акаунти були зламані.

Актуальність баз даних підтвердили у TechCrunch. Видання перевірило кілька записів, зіставивши номери телефонів з власною функцією скидання пароля у Facebook, яку можна використовувати для часткового розкриття номера телефону користувача, пов’язаного з його обліковим записом.

За твердженням Джейна, у базі даних є навіть профілі знаменитостей. Експерт не розголосив, які саме.

🔑 Доступ до паролів

Оскільки базу опублікували на сервері без пароля, доступ до неї міг отримати будь-хто. Представники TechCrunch зв’язалися з хостинг-провайдером, після чого базу відімкнули.

Читайте також про те, що відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили☎️ Номери телефонів майже 420 млн користувачів Facebook знайшли у відкритому доступі 2🔎 Відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі у відкритому доступі в мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: