fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Автомати Kyiv Smart Card встановили на станціях метро Києва: де їх знайти

🚇 Avtomaty Kyiv Smart Card vstanovyly na stancijah metro Kyjeva: de їh znajty

Автомати Kyiv Smart Card працюють на станціях: «Академмістечко» (у 2-х вестибюлях), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір», «Бориспільська» та «Теремки».
Avtomaty Kyiv Smart Card pracjujuť na stancijah: «Akademmistečko» (u 2-h vestybjuljah), «Vydubyči», «Vokzaľna», «Geroїv Dnipra», «Darnycja» (u 2-h vestybjuljah), «Demiїvśka», «Lisova», «Majdan Nezaležnosti», «Palac sportu», «Plošča Lva Tolstogo», «Universytet», «Hreščatyk» (u 3-h vestybjuljah), «Červonyj hutir», «Boryspiľśka» ta «Teremky».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що відомо. Автомати для продажу та поповнення Kyiv Smart Card підключені та працюють вже на 15 станціях Київського метрополітену. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці у Facebook. Ⓜ️ Які станції. Автомати працюють на станціях: Академмістечко (у 2-х вестибюлях), Видубичі, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця (у 2-х вестибюлях), Деміївська, Лісова, Майдан Незалежності, Палац спорту, Площа Льва Толстого, Університет, Хрещатик (у 3-х вестибюлях), Червоний хутір, Бориспільська та Теремки. ⏰ Коли встановлять на всіх станціях. Можливість купівлі в автоматах на інших станціях столичної підземки зявиться до 31 жовтня. На сьогодні в метрополітені встановлено 207 програмно-технічних комплексів самообслуговування. Також триває робота щодо встановлення автоматів на зупинках наземного транспорту. Всього з початку року майже 50 млн поїздок здійснили з використанням Kyiv Smart Card. Динаміка продажів карток щомісяця зростає. Читайте також про все, що треба знати про електронний квиток.
Реклама 👇 Замовити

❓ Що відомо

Автомати для продажу та поповнення Kyiv Smart Card підключені та працюють вже на 15 станціях Київського метрополітену.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці у Facebook.

Ⓜ️ Які станції

Автомати працюють на станціях: «Академмістечко» (у 2-х вестибюлях), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір», «Бориспільська» та «Теремки».

kyiv smart card

⏰ Коли встановлять на всіх станціях

Можливість купівлі в автоматах на інших станціях столичної підземки з’явиться до 31 жовтня. На сьогодні в метрополітені встановлено 207 програмно-технічних комплексів самообслуговування. Також триває робота щодо встановлення автоматів на зупинках наземного транспорту.

автомати

Всього з початку року майже 50 млн поїздок здійснили з використанням Kyiv Smart Card. Динаміка продажів карток щомісяця зростає.

Читайте також про все, що треба знати про електронний квиток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: