fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Автомати Kyiv Smart Card встановили на станціях метро Києва: де їх знайти

🚇 Avtomaty Kyiv Smart Card vstanovyly na stancijah metro Kyjeva: de їh znajty
Автомати Kyiv Smart Card працюють на станціях: «Академмістечко» (у 2-х вестибюлях), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір», «Бориспільська» та «Теремки».
Avtomaty Kyiv Smart Card pracjujuť na stancijah: «Akademmistečko» (u 2-h vestybjuljah), «Vydubyči», «Vokzaľna», «Geroїv Dnipra», «Darnycja» (u 2-h vestybjuljah), «Demiїvśka», «Lisova», «Majdan Nezaležnosti», «Palac sportu», «Plošča Lva Tolstogo», «Universytet», «Hreščatyk» (u 3-h vestybjuljah), «Červonyj hutir», «Boryspiľśka» ta «Teremky».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що відомо. Автомати для продажу та поповнення Kyiv Smart Card підключені та працюють вже на 15 станціях Київського метрополітену. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці у Facebook. Ⓜ️ Які станції. Автомати працюють на станціях: Академмістечко (у 2-х вестибюлях), Видубичі, Вокзальна, Героїв Дніпра, Дарниця (у 2-х вестибюлях), Деміївська, Лісова, Майдан Незалежності, Палац спорту, Площа Льва Толстого, Університет, Хрещатик (у 3-х вестибюлях), Червоний хутір, Бориспільська та Теремки. ⏰ Коли встановлять на всіх станціях. Можливість купівлі в автоматах на інших станціях столичної підземки зявиться до 31 жовтня. На сьогодні в метрополітені встановлено 207 програмно-технічних комплексів самообслуговування. Також триває робота щодо встановлення автоматів на зупинках наземного транспорту. Всього з початку року майже 50 млн поїздок здійснили з використанням Kyiv Smart Card. Динаміка продажів карток щомісяця зростає. Читайте також про все, що треба знати про електронний квиток.
Реклама 👇 Замовити

❓ Що відомо

Автомати для продажу та поповнення Kyiv Smart Card підключені та працюють вже на 15 станціях Київського метрополітену.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на сторінці у Facebook.

Ⓜ️ Які станції

Автомати працюють на станціях: «Академмістечко» (у 2-х вестибюлях), «Видубичі», «Вокзальна», «Героїв Дніпра», «Дарниця» (у 2-х вестибюлях), «Деміївська», «Лісова», «Майдан Незалежності», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик» (у 3-х вестибюлях), «Червоний хутір», «Бориспільська» та «Теремки».

kyiv smart card

⏰ Коли встановлять на всіх станціях

Можливість купівлі в автоматах на інших станціях столичної підземки з’явиться до 31 жовтня. На сьогодні в метрополітені встановлено 207 програмно-технічних комплексів самообслуговування. Також триває робота щодо встановлення автоматів на зупинках наземного транспорту.

автомати

Всього з початку року майже 50 млн поїздок здійснили з використанням Kyiv Smart Card. Динаміка продажів карток щомісяця зростає.

Читайте також про все, що треба знати про електронний квиток🚇 Автомати Kyiv Smart Card встановили на станціях метро Києва: де їх знайти 1З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: