fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎢 У Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та «Володимирської гірки»

🎢 U Kyjevi vidkryly novi shody vid Andriїvśkoї cerkvy do Aleї hudožnykiv ta «Volodymyrśkoї girky»
У парку також вимостили нові доріжки, встановили освітлення та систему відеоспостереження. Звели дві нових альтанки. А ту, що була в парку, – реконструювали. Ввечері сходи від Андріївської церкви будуть гарно підсвітлені.
U parku takož vymostyly novi dorižky, vstanovyly osvitlennja ta systemu videosposterežennja. Zvely dvi novyh aľtanky. A tu, ščo bula v parku, – rekonstrujuvaly. Vvečeri shody vid Andriїvśkoї cerkvy buduť garno pidsvitleni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що сталося. Мер Києва Віталій Кличко відкрив нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та парку Володимирська гірка. Нові сходи зведені за тим же принципом, що і сходи, які відкрили минулого року від Пейзажної Алеї в урочище Кожум’яки. Це збірна залізобетонна конструкція з дерев’яними сходинками. Ввечері сходи будуть гарно підсвітлені. ✅ Детальніше. Нові сходи стали частиною великого туристичного маршруту в історичному центрі столиці. Також місто вже завершує роботи з реконструкції другої черги парку Володимирська гірка, через який проходить маршрут. У парку вимостили нові доріжки, встановили освітлення та систему відеоспостереження. Звели дві нових альтанки. А ту, що була в парку, – реконструювали. Читайте також про те, що долучитися до розбудови ВДНГ зможе кожен охочий: як це зробити.
Реклама 👇 Замовити

❓ Що сталося

Мер Києва Віталій Кличко відкрив нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та парку «Володимирська гірка».

Нові сходи зведені за тим же принципом, що і сходи, які відкрили минулого року від Пейзажної Алеї в урочище Кожум’яки. Це збірна залізобетонна конструкція з дерев’яними сходинками. Ввечері сходи будуть гарно підсвітлені.

сходи від Андріївської церкви

✅ Детальніше

Нові сходи стали частиною великого туристичного маршруту в історичному центрі столиці. Також місто вже завершує роботи з реконструкції другої черги парку «Володимирська гірка», через який проходить маршрут.

сходи від Андріївської церкви

У парку вимостили нові доріжки, встановили освітлення та систему відеоспостереження. Звели дві нових альтанки. А ту, що була в парку, – реконструювали.

Читайте також про те, що долучитися до розбудови ВДНГ🎢 У Києві відкрили нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників та «Володимирської гірки» 1🚴‍♂️ Долучитися до розбудови ВДНГ зможе кожен охочий: як це зробити зможе кожен охочий: як це зробити.

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: