fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😍 Київ став одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist

😍 Kyїv stav odnym z lideriv u sviti z pidvyščennja jakosti miśkogo žyttja – rejtyng The Economist
У рейтингу The Economist Київ увійшов до списку міст, де найбільше покращилися показники комфортності життя за останні п'ять років
U rejtyngu The Economist Kyїv uvijšov do spysku mist, de najbiľše pokraščylysja pokaznyky komfortnosti žyttja za ostanni p'jať rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Британський журнал The Economist підготував щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу. Київ потрапив до списку міст, які за останні пять років показали найбільший прогрес. ❓ Що відомо. У загальному рейтингу українська столиця посідає лише 117 місце – це на одну сходинку вище, ніж минулого року. У 2015 році Київ перебував на 132 позиції. За словами авторів рейтингу, при складанні рейтингу враховувалися події на Сході України. Це вплинуло на позиції української столиці в рейтингу. 🔺 Як складається рейтинг. Дослідження оцінює якість життя у 140 містах за різними показниками: за освітою, політичною, соціальною стабільністю та доступом до медичних послуг. 👍 Найкращі міста за якістю життя. Найкращим містом визнали Відень, який випередив австралійський Мельбурн, що сім років поспіль очолював рейтинг. Третю сходинку посів Сідней, який потіснив японську Осаку. Пяте місце у канадського Калгарі. 👎 Найгірші міста за якістю життя. Читайте також про те, як бачать Київ іноземці в Instagram.
Реклама 👇 Замовити

Британський журнал The Economist підготував щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу. Київ потрапив до списку міст, які за останні п’ять років показали найбільший прогрес.

❓ Що відомо

У загальному рейтингу українська столиця посідає лише 117 місце – це на одну сходинку вище, ніж минулого року. У 2015 році Київ перебував на 132 позиції.

За словами авторів рейтингу, при складанні рейтингу враховувалися події на Сході України. Це вплинуло на позиції української столиці в рейтингу.

Київ

🔺 Як складається рейтинг

Дослідження оцінює якість життя у 140 містах за різними показниками: за освітою, політичною, соціальною стабільністю та доступом до медичних послуг.

👍 Найкращі міста за якістю життя

Найкращим містом визнали Відень, який випередив австралійський Мельбурн, що сім років поспіль очолював рейтинг.

Третю сходинку посів Сідней, який потіснив японську Осаку. П’яте місце у канадського Калгарі.

Київ

👎 Найгірші міста за якістю життя

😍 Київ став одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist 1

Читайте також про те, як бачать Київ іноземці в Instagram😍 Київ став одним з лідерів у світі з підвищення якості міського життя – рейтинг The Economist 2🤳 Як бачать Київ іноземці в Instagram — дивіться 12 фото.

Теґи: рейтинг
Джерело: Business Today

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: