fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Google випустила Android 10 для Pixel: які нові функції отримала версія

📱 Google vypustyla Android 10 dlja Pixel: jaki novi funkciї otrymala versija
Компанія пообіцяла, що на смартфонах інших виробників Android 10 з'явиться пізніше в 2019 році. Відомо, що у тестуванні бета-версій Android 10 брали участь деякі моделі смартфонів Huawei, OnePlus, LG, Xiaomi та інших виробників.
Kompanija poobicjala, ščo na smartfonah inšyh vyrobnykiv Android 10 z'javyťsja pizniše v 2019 roci. Vidomo, ščo u testuvanni beta-versij Android 10 braly učasť dejaki modeli smartfoniv Huawei, OnePlus, LG, Xiaomi ta inšyh vyrobnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google випустила першу стабільну версію операційної системи Android 10 для звичайних користувачів. Поки вона доступна тільки для смартфонів Google Pixel. Про це пише The Verge. Компанія пообіцяла, що на смартфонах інших виробників Android 10 зявиться пізніше в 2019 році. Конкретні терміни та партнерів в Google не назвали. Відомо, що у тестуванні бета-версій Android 10 брали участь деякі моделі смартфонів Huawei, OnePlus, LG, Xiaomi та інших виробників. Які функції отримав Android 10. Темна тема, яку можна активувати як для окремих додатків, так і для всієї системи; Оновлена навігація жестами: змахування по екрану замінює кнопку Назад; за замовчуванням при змахуванні вправо система видаляє повідомлення, а при змахуванні вліво відкриває додаткове меню. Live Caption – у реальному часі створює субтитри до відео та аудіороликів (наприклад, подкастів або аудіоповідомлень) в будь-яких додатках; https://www.youtube.com/watch?v=hPv1PkjJ-J0 Оновлення безпеки та інших ключових компонентів ОС Android завантажуються через Google Play. Так Google зможе швидше поширювати важливі оновлення, не чекаючи, поки їх завантажать виробники пристроїв; Контроль над тим, які програми та коли можуть стежити за місцем розташування. Наприклад, користувач може обмежити відстеження для додатків тільки часом їх активного використання. Система буде попереджати, якщо додаток продовжує відстежувати місце розташування після закриття; Focus Mode дозволяє тимчасово вимкнути додатки, які відволікають користувача від основної роботи, – соцмережі, месенджери, YouTube та інші. Вбудована функція запису екрану; Підтримка 5G та пристроїв з гнучкими екранами. Читайте також про те, що законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори.
Реклама 👇 Замовити

Google випустила першу стабільну версію операційної системи Android 10 для звичайних користувачів. Поки вона доступна тільки для смартфонів Google Pixel.

Про це пише The Verge.

Компанія пообіцяла, що на смартфонах інших виробників Android 10 з’явиться пізніше в 2019 році. Конкретні терміни та партнерів в Google не назвали. Відомо, що у тестуванні бета-версій Android 10 брали участь деякі моделі смартфонів Huawei, OnePlus, LG, Xiaomi та інших виробників.

Які функції отримав Android 10

  • Темна тема, яку можна активувати як для окремих додатків, так і для всієї системи;
  • Оновлена навігація жестами: змахування по екрану замінює кнопку «Назад»; за замовчуванням при змахуванні вправо система видаляє повідомлення, а при змахуванні вліво відкриває додаткове меню.
  • Live Caption – у реальному часі створює субтитри до відео та аудіороликів (наприклад, подкастів або аудіоповідомлень) в будь-яких додатках;

  • Оновлення безпеки та інших ключових компонентів ОС Android завантажуються через Google Play. Так Google зможе швидше поширювати важливі оновлення, не чекаючи, поки їх завантажать виробники пристроїв;
  • Контроль над тим, які програми та коли можуть стежити за місцем розташування. Наприклад, користувач може обмежити відстеження для додатків тільки часом їх активного використання. Система буде попереджати, якщо додаток продовжує відстежувати місце розташування після закриття;

android 10

  • Focus Mode дозволяє тимчасово вимкнути додатки, які відволікають користувача від основної роботи, – соцмережі, месенджери, YouTube та інші.
  • Вбудована функція запису екрану;
  • Підтримка 5G та пристроїв з гнучкими екранами.

Читайте також про те, що законопроект 1083📱 Google випустила Android 10 для Pixel: які нові функції отримала версія 1Законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: