fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Законопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори

Zakonoproekt 1083 pro blokuvannja po IMEI ta SIM-karty po pasportah vidklykajuť avtory
Заступник Голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко написав заяву на ім'я спікера про відкликання законопроекту для доопрацювання. Що буде далі
Zastupnyk Golovy Komitetu z pytań cyfrovoї transformaciї Oleksandr Fedijenko napysav zajavu na im'ja spikera pro vidklykannja zakonoproektu dlja doopracjuvannja. Ščo bude dali
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Федієнко, один із співавторів законопроекту, зазначив, що він не вважає, що закон порушує принципи свободи, а інформаційні вкиди не мали під собою жодного підгрунтя. https://www.facebook.com/FediienkoAlexandr/posts/127898511847935 В коментарі виданню internet.ua народний депутат зазначив: Попри те, що над розробкою даного законопроекту працювали представники всіх ключових галузевих організацій та близько тридцяти запрошених експертів, проект документа був підданий критиці з боку громадськості. Було вирішено провести додатковий краш-тест документа Після зняття законопроекту з порядку денного, автори планують провести консультації з суспільством, протягом яких пояснюватимуть, що саме планують зробити та навіщо це необхідно телекомринку України. Що саме передбачав законопроект 1083, ви можете прочитати у нашому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Федієнко, один із співавторів законопроекту, зазначив, що він не вважає, що закон порушує принципи свободи, а «інформаційні вкиди не мали під собою жодного підгрунтя».

В коментарі виданню internet.ua народний депутат зазначив:

«Попри те, що над розробкою даного законопроекту працювали представники всіх ключових галузевих організацій та близько тридцяти запрошених експертів, проект документа був підданий критиці з боку громадськості. Було вирішено провести додатковий «краш-тест» документа»

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Після зняття законопроекту з порядку денного, автори планують провести консультації з суспільством, протягом яких пояснюватимуть, що саме планують зробити та навіщо це необхідно телекомринку України.

Що саме передбачав законопроект 1083, ви можете прочитати у нашому матеріаліЗаконопроект 1083 про блокування по IMEI та SIM-карти по паспортах відкликають автори 1📵 Законопроект 1083. SIM-карти за паспортами та блокування «сірих» телефонів [ОНОВЛЕНО: Проект відкликали].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: