fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Яковер та Бахматов йдуть з UNIT.City – замість них CEO буде французький діджитал-експерт

🏢 Jakover ta Bahmatov jduť z UNIT.City – zamisť nyh CEO bude francuźkyj didžytal-ekspert
Замість Яковера та Бахматова СЕО UNIT.City стане француз Домінік Піот. Він експерт по цифровим перетворенням з 20-річним досвідом роботи.
Zamisť Jakovera ta Bahmatova SEO UNIT.City stane francuz Dominik Piot. Vin ekspert po cyfrovym peretvorennjam z 20-ričnym dosvidom roboty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Партнери інноваційного парку UNIT.City Максим Бахматов та Макс Яковер йдуть з компанії. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на свої джерела. Хто буде керувати. Замість Яковера та Бахматова СЕО технопарку стане француз Домінік Піоте. Він експерт по цифровому перетворенню з 20-річним досвідом роботи. З 2001 по 2010 рік Піоте працював в агентстві BNP Paribas, у якому відповідав за інтернет- і інтранет-стратегію. У 2010 Домінік запустив власне консалтингове агентство Rebellion Lab у Кремнієвій Долині. У 2015 він продав його інноваційному агентству Fabernovel US та зайняв пост СЕО. Про Unit.City. Інноваційний парк UNIT.City запустили в 2017 році. Головним інвестором проєкту став Василь Хмельницький, який поставив собі за мету забудувати майданчик на 500 тисяч кв.м. Бахматов та Яковер стали керівними партнерами парку з моменту заснування. На початку 2019 року було забудовано 50 тисяч м² (тобто 10% від поставленої мети). До числа резидентів парку за два роки увійшли ряд відомих компаній та стартапів: Snap, Bolt, Syngenta та Concepter. Читайте також інтервю з Максом Яковером, у якому він розповідає про UNIT.City.
Реклама 👇 Замовити

Партнери інноваційного парку UNIT.City Максим Бахматов та Макс Яковер йдуть з компанії. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на свої джерела.

Хто буде керувати

Замість Яковера та Бахматова СЕО технопарку стане француз Домінік Піоте. Він експерт по цифровому перетворенню з 20-річним досвідом роботи.

З 2001 по 2010 рік Піоте працював в агентстві BNP Paribas, у якому відповідав за інтернет- і інтранет-стратегію. У 2010 Домінік запустив власне консалтингове агентство Rebellion Lab у Кремнієвій Долині. У 2015 він продав його інноваційному агентству Fabernovel US та зайняв пост СЕО.

🏢 Яковер та Бахматов йдуть з UNIT.City – замість них CEO буде французький діджитал-експерт 1

Про Unit.City

Інноваційний парк UNIT.City запустили в 2017 році. Головним інвестором проєкту став Василь Хмельницький, який поставив собі за мету забудувати майданчик на 500 тисяч кв.м. Бахматов та Яковер стали керівними партнерами парку з моменту заснування. На початку 2019 року було забудовано 50 тисяч м² (тобто 10% від поставленої мети).

🏢 Яковер та Бахматов йдуть з UNIT.City – замість них CEO буде французький діджитал-експерт 2

До числа резидентів парку за два роки увійшли ряд відомих компаній та стартапів: Snap, Bolt, Syngenta та Concepter.

Читайте також інтерв’ю з Максом Яковером, у якому він розповідає про UNIT.City🏢 Яковер та Бахматов йдуть з UNIT.City – замість них CEO буде французький діджитал-експерт 3Макс Яковер, UNIT.City: «Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?».

Джерело: Liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: