fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📖 В Україні створять перший каталог КСВ-ініціатив

📖 V Ukraїni stvorjať peršyj katalog KSV-iniciatyv
Результатом дослідження стане великий звіт зі статистичним оглядом сфери, а також каталог компаній за їхніми пріоритетами у КСВ та організацій, які реалізують проекти у цій сфері. 
Rezuľtatom doslidžennja stane velykyj zvit zi statystyčnym ogljadom sfery, a takož katalog kompanij za їhnimy priorytetamy u KSV ta organizacij, jaki realizujuť proekty u cij sferi. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа змістовних партнерств Pro Bono Club Ukraine створює перший в Україні каталог КСВ-ініціатив. Мета проєкту – дослідити ключові інсайти, практики та тренди у сфері КСВ та зробити співпрацю бізнесу з громадським сектором ефективнішою. ✅ Що буде містити дослідження. фокусні напрями КСВ компаній; внутрішній огляд КСВ в компаніях; найкращі практики КСВ; громадські організації та благодійні фонди для співпраці. ❓ Що таке КСВ. КСВ (корпоративна соціальна відповідальність) покликана покращувати соціальну екосистему навколо виробництв компанії. Якщо раніше КСВ вважали благодійність, то зараз це системне корпоративне волонтерство та відповідальне ставлення компанії до споживачів, працівників, партнерів та навколишнього середовища. ⏰ Коли результати. Результатом дослідження стане великий звіт зі статистичним оглядом сфери, а також каталог компаній за їхніми пріоритетами у КСВ та організацій, які реалізують проекти у цій сфері. Каталог буде презентовано під час міжнародного щорічного European Pro Bono Summit, що відбудеться 26 вересня в UNIT.City. Ринок КСВ в Україні активно розвивається, але не завжди під час такого стрімкого розвитку ми встигаємо будувати прозору комунікацію та партнерські звязки. Ми прагнемо зібрати якомога більше КСВ-кейсів з українського бізнесу, адже віримо, що це значно полегшить комунікацію між компаніями та громадськими організаціями. Анна Мазур. кураторка Pro Bono Club Ukraine. Читайте також про те, як інтернет-магазину вижити в епоху онлайн-супермаркетів.
Реклама 👇 Замовити

Платформа змістовних партнерств Pro Bono Club Ukraine створює перший в Україні каталог КСВ-ініціатив. Мета проєкту – дослідити ключові інсайти, практики та тренди у сфері КСВ та зробити співпрацю бізнесу з громадським сектором ефективнішою.

✅ Що буде містити дослідження

  • фокусні напрями КСВ компаній;
  • внутрішній огляд КСВ в компаніях;
  • найкращі практики КСВ;
  • громадські організації та благодійні фонди для співпраці.

каталог КСВ-ініціатив

❓ Що таке КСВ

КСВ (корпоративна соціальна відповідальність) покликана покращувати соціальну екосистему навколо виробництв компанії. Якщо раніше КСВ вважали благодійність, то зараз це системне корпоративне волонтерство та відповідальне ставлення компанії до споживачів, працівників, партнерів та навколишнього середовища.

⏰ Коли результати

Результатом дослідження стане великий звіт зі статистичним оглядом сфери, а також каталог компаній за їхніми пріоритетами у КСВ та організацій, які реалізують проекти у цій сфері. Каталог буде презентовано під час міжнародного щорічного European Pro Bono Summit, що відбудеться 26 вересня в UNIT.City.

Ринок КСВ в Україні активно розвивається, але не завжди під час такого стрімкого розвитку ми встигаємо будувати прозору комунікацію та партнерські зв'язки. Ми прагнемо зібрати якомога більше КСВ-кейсів з українського бізнесу, адже віримо, що це значно полегшить комунікацію між компаніями та громадськими організаціями

Анна Мазур, кураторка Pro Bono Club Ukraine

Читайте також про те, як інтернет-магазину вижити📖 В Україні створять перший каталог КСВ-ініціатив 1🛍️ Як інтернет-магазину вижити в епоху онлайн-супермаркетів в епоху онлайн-супермаркетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: