fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛍️ У «Фора» можна оплатити покупки «в один скан» з мобільним додатком із Masterpass

🛍️ U «Fora» možna oplatyty pokupky «v odyn skan» z mobiľnym dodatkom iz Masterpass
Покупці супермаркетів мережі «Фора» отримали можливість розраховуватись на касі смартфоном через QR-код за допомогою мобільного додатку «Фора» з інтегрованою платформою цифрових гаманців Masterpass.
Pokupci supermarketiv mereži «Fora» otrymaly možlyvisť rozrahovuvatyś na kasi smartfonom čerez QR-kod za dopomogoju mobiľnogo dodatku «Fora» z integrovanoju platformoju cyfrovyh gamanciv Masterpass.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У мобільний додаток Фора інтегровано платформу цифрових гаманців Masterpass, що дозволяє оплачувати покупки на касі смартфоном за допомогою QR-коду. Як працює. Покупцеві необхідно відкрити на екрані свого телефону мобільний додаток Фора, відсканувати на касі персональний QR-код з екрану та повідомити касирові про бажання розрахуватися додатком. Після цього вартість покупки автоматично списується з банківської картки, що додана у цифровий гаманець Masterpass. За розрахунки через QR-код у мобільному додатку учасники програми лояльності Фора Club отримують не 1 бал, як зазвичай, а 1,5 бали за кожну витрачену гривню. Як створити. Створити цифровий гаманець Masterpass користувач може безпосередньо у мобільному додатку, увівши дані платіжної картки для автоматичної реєстрації в гаманці. Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець, система надасть доступ до раніше доданих до нього карток після підтвердження. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем. Читайте також про те, що у Києві закривають аеропорт Київ на 10 днів.
Реклама 👇 Замовити

У мобільний додаток «Фора» інтегровано платформу цифрових гаманців Masterpass, що дозволяє оплачувати покупки на касі смартфоном за допомогою QR-коду.

Як працює

Покупцеві необхідно відкрити на екрані свого телефону мобільний додаток «Фора», відсканувати на касі персональний QR-код з екрану та повідомити касирові про бажання розрахуватися додатком.

Після цього вартість покупки автоматично списується з банківської картки, що додана у цифровий гаманець Masterpass. За розрахунки через QR-код у мобільному додатку учасники програми лояльності «Фора Club» отримують не 1 бал, як зазвичай, а 1,5 бали за кожну витрачену гривню.

Фора

Як створити

Створити цифровий гаманець Masterpass користувач може безпосередньо у мобільному додатку, увівши дані платіжної картки для автоматичної реєстрації в гаманці.

Якщо користувач уже має зареєстрований цифровий гаманець, система надасть доступ до раніше доданих до нього карток після підтвердження. Masterpass безпечно зберігає дані платіжних карток різних банків і платіжних систем.

Читайте також про те, що у Києві закривають🛍️ У «Фора» можна оплатити покупки «в один скан» з мобільним додатком із Masterpass 1✈️ У Києві закривають аеропорт «Київ» на 10 днів: куди перенесуть рейси аеропорт «Київ» на 10 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: