fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛️ Верховна Рада обрала своє керівництво — спікером став Дмитро Разумков

🏛️ Verhovna Rada obrala svoje kerivnyctvo — spikerom stav Dmytro Razumkov
Сьогодні, в перший день своєї роботи, парламент зробив перші кадрові призначення.
Sogodni, v peršyj deń svojeї roboty, parlament zrobyv perši kadrovi pryznačennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які фракції утворили в парламенті. Обрані партії створили свої фракції — Слуга народу, Європейська солідарність, Голос, Опозиційна платформа за життя та Батьківщина. Крім того, низка народних депутатів створила обєднання За майбутнє зі співголовами Віктором Бондарем та Тарасом Батенком. Фракція Європейська солідарність заявила про перехід в опозицію. Нове керівництво парламенту. Головою Верховної Ради України призначено Дмитра Разумкова, голову партії Слуга народу — за це проголосували 382 народні депутати. Першим заступником Голови Верховної Ради депутати обрали Руслана Стефанчука, радника Президента України Володимира Зеленського, його представника у Раді попереднього скликання. Стефанчук — член партії Слуга народу, за його кандидатуру проголосувало 330 народних депутатів. Заступницею Голови Верховної ради 318 голосами за призначили Олену Кондратюк від фракції Батьківщина. Крім неї, були виставлені кандидатури Мустафи Джемілєва від фракції Європейська Солідарність, Нестора Шуфрича від Опозиційної платформи за життя та Ірини Костанкевич від депутатської групи За майбутнє. Що далі. Сьогодні також планують призначити новий Кабінет Міністрів. Як і передбачає Конституція, попередній уряд склав свої повноваження. Пройдіть також тест на знання Конституції України, щоб згадати, хто за що в українській владі відповідає.
Реклама 👇 Замовити

Які фракції утворили в парламенті

Обрані партії створили свої фракції — «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос», «Опозиційна платформа за життя» та «Батьківщина». Крім того, низка народних депутатів створила об’єднання «За майбутнє» зі співголовами Віктором Бондарем та Тарасом Батенком.

Фракція «Європейська солідарність» заявила про перехід в опозицію.

Нове керівництво парламенту

верховна рада

Головою Верховної Ради України призначено Дмитра Разумкова, голову партії «Слуга народу» — за це проголосували 382 народні депутати.

верховна рада

Першим заступником Голови Верховної Ради депутати обрали Руслана Стефанчука, радника Президента України Володимира Зеленського, його представника у Раді попереднього скликання. Стефанчук — член партії «Слуга народу», за його кандидатуру проголосувало 330 народних депутатів.

верховна рада

Заступницею Голови Верховної ради 318 голосами «за» призначили Олену Кондратюк від фракції «Батьківщина». Крім неї, були виставлені кандидатури Мустафи Джемілєва від фракції «Європейська Солідарність», Нестора Шуфрича від «Опозиційної платформи за життя» та Ірини Костанкевич від депутатської групи «За майбутнє».

Що далі

Сьогодні також планують призначити новий Кабінет Міністрів. Як і передбачає Конституція, попередній уряд склав свої повноваження.

Пройдіть також тест на знання Конституції України🏛️ Верховна Рада обрала своє керівництво — спікером став Дмитро Разумков 1⚖️ Як добре ви знаєте Конституцію України — тест на 10 запитань, щоб згадати, хто за що в українській владі відповідає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: