fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺️ Відоме тревелшоу «Орел і решка» запускає новий формат і повертає Івлєєву та Бєднякова

🗺️ Vidome trevelšou «Orel i reška» zapuskaje novyj format i povertaje Ivljejevu ta Bjednjakova
Нове дочірнє шоу називатиметься «Івлєєва vs Бедняков» та з'явиться в ефірі телеканалу «Інтер» у вересні, повідомляє «Телекритика».
Nove dočirnje šou nazyvatymeťsja «Ivljejeva vs Bednjakov» ta z'javyťsja v efiri telekanalu «Inter» u veresni, povidomljaje «Telekrytyka».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова версія Орел і решка — про що це. Проєкт передбачає протистояння між ведучими Настею Івлєєвою та Андрієм Бедняковим. За словами продюсерки проекту, Олени Синельникової, ведучі кинули один одному виклик та провокуватимуть напарника/-цю на подолання складнощів. Зйомки нового сезону передачі вже почалися і проходять паралельно з роботою над 22-м сезоном класичного варіанту передачі. ”Івлєєва vs Бєдняков” — це не просто черговий сезон “Орла і решки”, – розповідає Телекритиці генеральний продюсер TeenSpirit Олена Синельникова. — Це абсолютно новий рівень подорожей, де ведучі – далеко не новачки, які дивуються всьому. Це досвідчені вовки подорожей, які покажуть глядачам, де і як краще відпочити, що варто побачити своїми очима, а куди краще взагалі не потикатися. Ці досвідчені туристи, здавалося б, об’їхали весь світ. Але на планеті залишилася ще сила-силенна туристичних напрямків, де не бував жоден із них: Нова Зеландія, Сідней, Мілан, Колорадо! Хто це такі. Обидва вже були ведучими Орла і решки. Андрій Бедняков замінив Алана та Жанну Бадоєвих, які були першими ведучими, і врешті зявлявся в програмі впродовж понад восьми сезонів, а Настя Івлєєва подорожувала разом із шоу два роки. За словами Олени Синельникової, саме Бєднякова та Івлєєву просили повернути найчастіше. Всі випуски передачі Орел і решка доступні на офіційному каналі шоу на ютубі. Читайте також все, що треба знати про Disney Plus.
Реклама 👇 Замовити

Нова версія «Орел і решка» — про що це

Проєкт передбачає протистояння між ведучими Настею Івлєєвою та Андрієм Бедняковим. За словами продюсерки проекту, Олени Синельникової, ведучі кинули один одному виклик та провокуватимуть напарника/-цю на подолання складнощів.

Зйомки нового сезону передачі вже почалися і проходять паралельно з роботою над 22-м сезоном «класичного» варіанту передачі.

«”Івлєєва vs Бєдняков” — це не просто черговий сезон “Орла і решки”, – розповідає «Телекритиці» генеральний продюсер TeenSpirit Олена Синельникова. — Це абсолютно новий рівень подорожей, де ведучі – далеко не новачки, які дивуються всьому. Це досвідчені вовки подорожей, які покажуть глядачам, де і як краще відпочити, що варто побачити своїми очима, а куди краще взагалі не потикатися. Ці досвідчені туристи, здавалося б, об’їхали весь світ. Але на планеті залишилася ще сила-силенна туристичних напрямків, де не бував жоден із них: Нова Зеландія, Сідней, Мілан, Колорадо!»

Хто це такі

01/ 03

Обидва вже були ведучими «Орла і решки». Андрій Бедняков замінив Алана та Жанну Бадоєвих, які були першими ведучими, і врешті з’являвся в програмі впродовж понад восьми сезонів, а Настя Івлєєва подорожувала разом із шоу два роки.

За словами Олени Синельникової, саме Бєднякова та Івлєєву просили «повернути» найчастіше.

Всі випуски передачі «Орел і решка» доступні на офіційному каналі шоу на ютубі. Читайте також все, що треба знати🗺️ Відоме тревелшоу «Орел і решка» запускає новий формат і повертає Івлєєву та Бєднякова 1🐭 Disney Plus: стримінг запустився 12 листопада — що покажуть, скільки коштує та де буде доступний про Disney Plus.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: