fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖋️ Дизайнерка створила шрифт Misto font, надихнувшись містом Славутич

🖋️ Dyzajnerka stvoryla šryft Misto font, nadyhnuvšyś mistom Slavutyč
Славутич — одне з наймолодших місто в Україні, його засновано 1986 року для евакуйованих працівників Чорнобильської АЕС. Сьогодні в місті живе понад 25 000 людей. Характерною особливістю міста є те, що для його розбудови запрошували архітекторів з восьми республік СРСР, що створило унікальний характер забудови. Це і надихнуло дизайнерку на створення нового шрифта.
Slavutyč — odne z najmolodšyh misto v Ukraїni, jogo zasnovano 1986 roku dlja evakujovanyh pracivnykiv Čornobyľśkoї AES. Sogodni v misti žyve ponad 25 000 ljudej. Harakternoju osoblyvistju mista je te, ščo dlja jogo rozbudovy zaprošuvaly arhitektoriv z vośmy respublik SRSR, ščo stvorylo unikaľnyj harakter zabudovy. Ce i nadyhnulo dyzajnerku na stvorennja novogo šryfta.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Cтудентка школи Projector Катерина Королевцева створила шрифт в рамках свого навчального курсу. Шрифт називається Misto font, без відсилання до Славутича у назві, бо дизайнерка хотіла, щоб шрифт могли без застережень використовувати всі. Спершу довго шукала характер для букв у різних міських вивісках, архітектурі, деталях. Кілька цікавих шрифтових рішень виникли завдяки букві й на вивісці музею. У шрифта нестандартні пропорції. Він низенький, як і Славутич, бо це місто 5-ти поверхових будинків. Це акцидентний шрифт, який круто працює у великому кеглі. Він також має виносні елементи, які виражають як архітектуру міста, так і його молодий авантюрний характер. Катерина Королевцева. дизайнерка, авторка Misto font. Авторка планує зробити шрифт безкоштовним як для особистого, так і комерційного використання. Він зявиться у її профілі на Behance до кінця серпня.
Реклама 👇 Замовити

Cтудентка школи Projector Катерина Королевцева створила шрифт в рамках свого навчального курсу. Шрифт називається Misto font, без відсилання до Славутича у назві, бо дизайнерка хотіла, щоб шрифт могли без застережень використовувати всі.

Misto font Славутич

Спершу довго шукала характер для букв у різних міських вивісках, архітектурі, деталях. Кілька цікавих шрифтових рішень виникли завдяки букві «й» на вивісці музею. У шрифта нестандартні пропорції. Він низенький, як і Славутич, бо це місто 5-ти поверхових будинків. Це акцидентний шрифт, який круто працює у великому кеглі. Він також має виносні елементи, які виражають як архітектуру міста, так і його молодий авантюрний характер

Катерина Королевцева, дизайнерка, авторка Misto font

Misto font Славутич

Авторка планує зробити шрифт безкоштовним як для особистого, так і комерційного використання. Він з’явиться у її профілі на Behance до кінця серпня.

Misto font Славутич

Теґи: дизайн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: