fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔒 Off-Facebook Activity: соцмережа покаже все, що знає про вашу історію відвідувань сайтів

🔒 Off-Facebook Activity: socmereža pokaže vse, ščo znaje pro vašu istoriju vidviduvań sajtiv
Соцмережа, яка продовжує переживати шквал критики з приводу порушень приватності користувачів, представить новий інструмент.
Socmereža, jaka prodovžuje perežyvaty škval krytyky z pryvodu porušeń pryvatnosti korystuvačiv, predstavyť novyj instrument.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Off-Facebook Activity. Cаме так, як повідомляє пресслужба соцмережі, називатиметься нова функція. У новому розділі ви зможете побачити всі сайти, які надсилають інформацію до Facebook, що ви їх відвідували. Мова йде про поширені маркетингові інструменти Facebook Pixel та Facebook Login. Наприклад, ви зайшли до інтернетмагазину та переглянули пару взуття. Магазин побачив ідентифікаційні дані пристрою, з якого ви це зробили, та надіслав інформацію на сервери Facebook. Якщо у соцмережі знайдеться акаунт, дані якого співпадають з надісланими магазином (тобто, ваш акаунт), Facebook наступного разу може показати вам рекламу взуття: можливо, тої самої пари, яку ви переглянули. Тепер ви будете знати, які саме сайти використовують таку функцію, а також забороняти їм це робити. Для цього треба буде зайти в налаштування та обрати розділ Off-Facebook Activity. Щоправда, тоді реклама, яку ви бачите на Facebook, буде менш персоналізованою, тож вибір за вами. Спочатку функція запуститься в Ірландії, Іспанії та Південній Кореї, а впродовж наступних кількох місяців її розгорнуть на весь світ. Більше інформації можна отримати на спеціальній сторінці, присвяченій новій функції. Раніше ми повідомляли про те, що Facebook планує створити окрему вкладку з новинами.
Реклама 👇 Замовити

Off-Facebook Activity

Cаме так, як повідомляє пресслужба соцмережі, називатиметься нова функція. У новому розділі ви зможете побачити всі сайти, які надсилають інформацію до Facebook, що ви їх відвідували. Мова йде про поширені маркетингові інструменти Facebook Pixel та Facebook Login.

off-facebook activity

Наприклад, ви зайшли до інтернетмагазину та переглянули пару взуття. Магазин побачив ідентифікаційні дані пристрою, з якого ви це зробили, та надіслав інформацію на сервери Facebook. Якщо у соцмережі знайдеться акаунт, дані якого співпадають з надісланими магазином (тобто, ваш акаунт), Facebook наступного разу може показати вам рекламу взуття: можливо, тої самої пари, яку ви переглянули.

🔒 Off-Facebook Activity: соцмережа покаже все, що знає про вашу історію відвідувань сайтів 1

Тепер ви будете знати, які саме сайти використовують таку функцію, а також забороняти їм це робити. Для цього треба буде зайти в налаштування та обрати розділ Off-Facebook Activity. Щоправда, тоді реклама, яку ви бачите на Facebook, буде менш персоналізованою, тож вибір за вами.

Спочатку функція запуститься в Ірландії, Іспанії та Південній Кореї, а впродовж наступних кількох місяців її розгорнуть на весь світ. Більше інформації можна отримати на спеціальній сторінці, присвяченій новій функції.

Раніше ми повідомляли про те, що Facebook планує🔒 Off-Facebook Activity: соцмережа покаже все, що знає про вашу історію відвідувань сайтів 2📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені створити окрему вкладку з новинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: