fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі

🎭 Projekt «I-Reflections Lab»: ukraїnśkyh mytciv včytymuť novitnim tehnologijam u teatri
У рамках «I-Reflections Lab» учасники вчитимуться працювати з проєкціями, камерами і сенсорами. Познайомляться з сучасними техніками відео та фотозйомки, програмуванням візуальних ефектів та технологією захоплення руху.
U ramkah «I-Reflections Lab» učasnyky včytymuťsja pracjuvaty z projekcijamy, kameramy i sensoramy. Poznajomljaťsja z sučasnymy tehnikamy video ta fotozjomky, programuvannjam vizuaľnyh efektiv ta tehnologijeju zahoplennja ruhu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. В Україні розпочався проєкт Лабораторія перформативних медіатехнологій I-Reflections Lab: особистість у медіапросторі від відомого хореографа та перформера Марії Пяткової. Режисер навчить митців працювати з сучасними техніками перформативного мистецтва. Для участі у відборі необхідно подати заявку до 30 серпня. Після відбору 15 щасливчиків буде запрошено до участі у воркшопах. Про проєкт. Новітні технології можуть стати театру у нагоді для підсилення емоційного впливу на глядача. Також це дозволяє подивитися на виконавське мистецтво під новим кутом. Проєкт цікавий тим, що транслює досвід використання технологій експериментального медіаперформансу в театрально-хореографічне мистецтво. . Євген Ващенко. український художник, який працює в галузі живої електроніки, інсталяції, скульптури, звукового та відео-мистецтва. Чого навчать. У рамках Лабораторії учасники вчитимуться працювати з проєкціями, камерами і сенсорами. Познайомляться з сучасними техніками відео та фотозйомки, програмуванням візуальних ефектів та технологією захоплення руху. Створюватимуть власні перформанси на теми, пов’язані з цифровою репрезентацією особистості. Вирішальними для якості вистави стають не технічні хитрощі, а вміння грамотно застосувати технології в контексті сучасного спектаклю, не стомлюючи при цьому глядача та акторів численними ефектами. Марія Пяткова. Хореограф-постановник Берлінского мультимедійного театру Рost theatre . Коли. Майстер-класи від режисера Марії Пяткової та медіахудожника Євгена Ващенка проходитимуть 25-28 вересня у столиці в Інституті проблем сучасного мистецтва. 29-го вересня відбудеться відкритий показ перформанс-робіт учасників у ході інтерактивної медіа-виставки i-Reflections. Хто може брати участь. До безкоштовної участі у I-Reflections Lab з усієї України запрошуються художники, що працюють з рухом і танцем, актори, режисери, відеохудожники, оператори, фотографи та всі, кого цікавить перформативне використання медіатехнологій. Читайте також про те, що в Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

В Україні розпочався проєкт Лабораторія перформативних медіатехнологій «I-Reflections Lab: особистість у медіапросторі» від відомого хореографа та перформера Марії Пяткової. Режисер навчить митців працювати з сучасними техніками перформативного мистецтва.

Для участі у відборі необхідно подати заявку до 30 серпня. Після відбору 15 щасливчиків буде запрошено до участі у воркшопах.

Про проєкт

Новітні технології можуть стати театру у нагоді для підсилення емоційного впливу на глядача. Також це дозволяє подивитися на виконавське мистецтво під новим кутом.

Проєкт цікавий тим, що транслює досвід використання технологій експериментального медіаперформансу в театрально-хореографічне мистецтво.

Євген Ващенко, український художник, який працює в галузі живої електроніки, інсталяції, скульптури, звукового та відео-мистецтва

🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі 1

Чого навчать

У рамках Лабораторії учасники вчитимуться працювати з проєкціями, камерами і сенсорами. Познайомляться з сучасними техніками відео та фотозйомки, програмуванням візуальних ефектів та технологією захоплення руху. Створюватимуть власні перформанси на теми, пов’язані з цифровою репрезентацією особистості.

Вирішальними для якості вистави стають не технічні хитрощі, а вміння грамотно застосувати технології в контексті сучасного спектаклю, не стомлюючи при цьому глядача та акторів численними ефектами

Марія Пяткова, Хореограф-постановник Берлінского мультимедійного театру Рost theatre

🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі 2

Коли

Майстер-класи від режисера Марії Пяткової та медіахудожника Євгена Ващенка проходитимуть 25-28 вересня у столиці в Інституті проблем сучасного мистецтва. 29-го вересня відбудеться відкритий показ перформанс-робіт учасників у ході інтерактивної медіа-виставки «i-Reflections».

Хто може брати участь

До безкоштовної участі у «I-Reflections Lab» з усієї України запрошуються художники, що працюють з рухом і танцем, актори, режисери, відеохудожники, оператори, фотографи та всі, кого цікавить перформативне використання медіатехнологій.

Читайте також про те, що в Україні запустять🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі 3🎨 В Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Актриса театра "Кураж"

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: