fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔎 Більше 50% пошукових запитів в Google не закінчуються переходом на сайт – дослідження

🔎 Biľše 50% pošukovyh zapytiv v Google ne zakinčujuťsja perehodom na sajt – doslidžennja
Дослідження базується на аналізі 40 млн пошукових запитів в Google на десктопі та смартфонах в США. 45,25% запитів закінчуються кліком на органічні посилання, ще 4,42% – на рекламні.
Doslidžennja bazujeťsja na analizi 40 mln pošukovyh zapytiv v Google na desktopi ta smartfonah v SŠA. 45,25% zapytiv zakinčujuťsja klikom na organični posylannja, šče 4,42% – na reklamni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  50,3% пошукових запитів в Google не призводили до переходу на сайт. Про це свідчать дані маркетингової аналітичної платформи Jumpshot, повідомляє The Next Web. Дослідження базується на аналізі 40 млн пошукових запитів на десктопі та смартфонах в США. 45,25% запитів закінчуються кліком на органічні посилання, ще 4,42% – на рекламні. Всі інші запити не призводять до переходів на інші сайти. Не дивно, що більшість запитів не призводять до кліків, враховуючи, що Google все частіше показує результати пошуку вже на самій сторінці, у її верхній частині. Користувачам легше отримувати інформацію, але сторонні сайти отримують менше трафіку, – коментує The Next Web. Результати. За даними Jumpshot, найбільш яскраво тенденція проявляється на мобільних пристроях. З 2016 року кількість запитів без переходів на інші сайти збільшилася з 55,11% до майже 62%. У десктопній версії ситуація трохи інша. Висновки платформи. Відсоток пошукових запитів з підсумковим переходом на сайт постійно знижується, особливо на мобільних пристроях. Кількість кліків на рекламні посилання, як правило, збільшується кожного разу як Google вносить зміни у відображення результатів пошуку. Їхня кількість зменшується, коли користувачі звикають до змін. Прагнення Google відповісти на запити без кліків на будь-які посилання або завдяки переходу на власні сервіси виявилося успішним. Читайте також про те, що відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі.
Реклама 👇 Замовити

50,3% пошукових запитів в Google не призводили до переходу на сайт.

Про це свідчать дані маркетингової аналітичної платформи Jumpshot, повідомляє The Next Web.

Дослідження базується на аналізі 40 млн пошукових запитів на десктопі та смартфонах в США. 45,25% запитів закінчуються кліком на органічні посилання, ще 4,42% – на рекламні. Всі інші запити не призводять до переходів на інші сайти.

google

«Не дивно, що більшість запитів не призводять до кліків, враховуючи, що Google все частіше показує результати пошуку вже на самій сторінці, у її верхній частині. Користувачам легше отримувати інформацію, але сторонні сайти отримують менше трафіку», – коментує The Next Web.

Результати

За даними Jumpshot, найбільш яскраво тенденція проявляється на мобільних пристроях. З 2016 року кількість запитів без переходів на інші сайти збільшилася з 55,11% до майже 62%.

google

У десктопній версії ситуація трохи інша.
google

Висновки платформи

  • Відсоток пошукових запитів з підсумковим переходом на сайт постійно знижується, особливо на мобільних пристроях.
  • Кількість кліків на рекламні посилання, як правило, збільшується кожного разу як Google вносить зміни у відображення результатів пошуку. Їхня кількість зменшується, коли користувачі звикають до змін.
  • Прагнення Google відповісти на запити без кліків на будь-які посилання або завдяки переходу на власні сервіси виявилося успішним.

Читайте також про те, що відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили🔎 Більше 50% пошукових запитів в Google не закінчуються переходом на сайт – дослідження 1🔎 Відбитки пальців та паролі мільйона людей виявили у відкритому доступі в мережі у відкритому доступі в мережі.

Джерело: The Next Web

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: