fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏞️ У Київській області створять природний парк з велодоріжками

🏞️ U Kyїvśkij oblasti stvorjať pryrodnyj park z velodorižkamy
Площа парку складає понад 30 тисяч гектарів. Там розташують озера, соснові ліси, болота та заплави річок. Новий парк сприятиме поліпшенню екологічного стану довкілля в Київській області.
Plošča parku skladaje ponad 30 tysjač gektariv. Tam roztašujuť ozera, sosnovi lisy, bolota ta zaplavy ričok. Novyj park spryjatyme polipšennju ekologičnogo stanu dovkillja v Kyїvśkij oblasti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство екології створило проєкт указу Президента, згідно з яким на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області створять Дніпровсько-Тетерівський національний природний парк. Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України. 🏞️ Про парк. Площа парку складає понад 30 тисяч гектарів. Там розташують озера, соснові ліси, болота та заплави річок. За словами міністра екології Остапа Семерака, новий парк сприятиме поліпшенню екологічного стану довкілля в Київській області. До цього територія була закрита для відвідувачів та місцевого населення, бо там працювали мисливські угіддя, до яких можна було потрапити лише за запрошенням. 🦋 Унікальні рослини та тварини. Це унікальна лісова та водно-болотна фауна. Тут знайшли свій притулок сірі журавлі, чорні лелеки, орлани-білохвости та цілий ряд інших рідкісних птахів та звірів, занесених до Червоної книги. Деякі рослинні угруповання занесені до Зеленої книги, – розповідає Семерак. Траспортну та господарську мережу, що лишилася на території, планують використати у якості інфраструктури для туризму. Наприклад, територією прокладено 20 км доріг, які можна пристосувати для велопрогулянок. Читайте також про те, що у Києві будують нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство екології створило проєкт указу Президента, згідно з яким на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області створять Дніпровсько-Тетерівський національний природний парк.

Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України.

🏞️ У Київській області створять природний парк з велодоріжками 1

🏞️ Про парк

Площа парку складає понад 30 тисяч гектарів. Там розташують озера, соснові ліси, болота та заплави річок. За словами міністра екології Остапа Семерака, новий парк сприятиме поліпшенню екологічного стану довкілля в Київській області.

До цього територія була закрита для відвідувачів та місцевого населення, бо там працювали мисливські угіддя, до яких можна було потрапити лише за запрошенням.

парк

🦋 Унікальні рослини та тварини

«Це унікальна лісова та водно-болотна фауна. Тут знайшли свій притулок сірі журавлі, чорні лелеки, орлани-білохвости та цілий ряд інших рідкісних птахів та звірів, занесених до Червоної книги. Деякі рослинні угруповання занесені до Зеленої книги», – розповідає Семерак.

парк

Траспортну та господарську мережу, що лишилася на території, планують використати у якості інфраструктури для туризму. Наприклад, територією прокладено 20 км доріг, які можна пристосувати для велопрогулянок.

Читайте також про те, що у Києві будують🏞️ У Київській області створять природний парк з велодоріжками 2💡У Києві будують нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників: підсвітка на перилах нові сходи від Андріївської церкви до Алеї художників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: