fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨‍💻 Kyiv AI 5.0 в Unit.city: як штучний інтелект та машинне навчання впливають на бізнес

👨‍💻 Kyiv AI 5.0 v Unit.city: jak štučnyj intelekt ta mašynne navčannja vplyvajuť na biznes
Мета івенту Kyiv AI 5.0 в Unit.city – це створення ком’юніті та поширення експертизи у сфері впровадження AI. 
Meta iventu Kyiv AI 5.0 v Unit.city – ce stvorennja kom’juniti ta pošyrennja ekspertyzy u sferi vprovadžennja AI. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На зустрічі Kyiv AI 5.0 в Unit.city поговорять про те, як упровадження AI/ML може вплинути на ваш бізнес, та розглянуть реальні приклади AI/ML у сфері маркетингу, бізнес-планування, підтримки та комп’ютерного бачення. Також відбудеться дискусія про бізнес-аспекти data science: як технічним спеціалістам зрозуміти бізнес-користувачів. Спікери. Олександр Савсуненко, Senior Research Engineer у компанії Ring Ukraine Вероніка Тамайо Флорес, Head of Consulting у Data Science UA Модератор: Микола Рекеда, CMO у компанії MGID Для кого. founders + entrepreneurs, project + team leaders, product designers, web + app developers, усіх ентузіастів AI. Що таке City.AI. Спільнота з 40 міст, які діляться експертизою із застосування AI та є мостами, які зєднують нас у міжнародну спільноту. З цією метою органіховуються щоквартальні зустрічі, які допомагають брати активну участь у житті AI ком’юніті у кожному місті-амбасадорі. Кожна зустріч — це 2 години практичних доповідей, дискусій та розгляд кейсів впровадження штучного інтелекту, які фокусуються на уроках, отриманих під час застосування AІ. Кожна зустріч є інтерактивною та складається із 3 елементів: Discover:  20-хвилинні прикладні доповіді запрошених спікерів, котрі поділяться досвідом впровадження AI, власними факапами та інсайтами. Share: Переходимо від теорії до практики. Будьте готові презентувати власний челендж аудиторії та отримай фідбек від учасників дискусії. Спільними зусиллями ефективне рішення точно знайдеться. Connect: Спілкуємося та розширюємо коло знайомств серед колег по цеху. Коли: 15 серпня (четвер), 19:00-21:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3 Квитки за посиланням. Читайте також про те, як провести успішний ребрендинг та знайти своїх клієнтів – кейс від Casta.
Реклама 👇 Замовити

На зустрічі Kyiv AI 5.0 в Unit.city поговорять про те, як упровадження AI/ML може вплинути на ваш бізнес, та розглянуть реальні приклади AI/ML у сфері маркетингу, бізнес-планування, підтримки та комп’ютерного бачення.

Також відбудеться дискусія про бізнес-аспекти data science: як технічним спеціалістам зрозуміти бізнес-користувачів.

Спікери

  • Олександр Савсуненко, Senior Research Engineer у компанії Ring Ukraine
  • Вероніка Тамайо Флорес, Head of Consulting у Data Science UA

Модератор: Микола Рекеда, CMO у компанії MGID

Unit.city

Для кого

  • founders + entrepreneurs,
  • project + team leaders,
  • product designers,
  • web + app developers,
  • усіх ентузіастів AI.

Що таке City.AI

Спільнота з 40 міст, які діляться експертизою із застосування AI та є мостами, які з’єднують нас у міжнародну спільноту. З цією метою органіховуються щоквартальні зустрічі, які допомагають брати активну участь у житті AI ком’юніті у кожному місті-амбасадорі.

Кожна зустріч — це 2 години практичних доповідей, дискусій та розгляд кейсів впровадження штучного інтелекту, які фокусуються на уроках, отриманих під час застосування AІ. Кожна зустріч є інтерактивною та складається із 3 елементів:

  • Discover:  20-хвилинні прикладні доповіді запрошених спікерів, котрі поділяться досвідом впровадження AI, власними факапами та інсайтами.
  • Share: Переходимо від теорії до практики. Будьте готові презентувати власний челендж аудиторії та отримай фідбек від учасників дискусії. Спільними зусиллями ефективне рішення точно знайдеться.
  • Connect: Спілкуємося та розширюємо коло знайомств серед колег по цеху.

Коли: 15 серпня (четвер), 19:00-21:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Квитки за посиланням.

Читайте також про те, як провести👨‍💻 Kyiv AI 5.0 в Unit.city: як штучний інтелект та машинне навчання впливають на бізнес 1😎 Кейс від бренду окулярів CASTA: як провести успішний ребрендинг та знайти своїх клієнтів — 5 порад успішний ребрендинг та знайти своїх клієнтів – кейс від Casta.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: