fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Які смартфони популярні в Україні та що буде з «сірими» телефонами – аналіз Vodafone Retail

📱 Jaki smartfony populjarni v Ukraїni ta ščo bude z «sirymy» telefonamy – analiz Vodafone Retail
Vodafone Retail представив аналітичний звіт ринку смартфонів в Україні. В основі звіту – дані продажів у власній роздрібній мережі, а також big data аналітика на базі даних мережі Vodafone.
Vodafone Retail predstavyv analityčnyj zvit rynku smartfoniv v Ukraїni. V osnovi zvitu – dani prodaživ u vlasnij rozdribnij mereži, a takož big data analityka na bazi danyh mereži Vodafone.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про Vodafone Retail. Vodafone Retail – це дочірня компанія Vodafone Україна. Перший магазин мережі відкрився в лютому 2018 року. За 1,5 роки Vodafone Retail увійшов до топ-3 найбільших мобільних ритейлерів в Україні, мережа магазинів складає 240 магазинів в 70 містах. Боротьба з сірим ринком. За словами директора Vodafone Retail Дениса Позднякова, наразі формується комісія, що складається з продавців і виробників смартфонів, яка буде розробляти законопроєкти для боротьби з сірим імпортом. Одним з її членів стала компанія Samsung. У компанії підкреслюють, що користувачі смартфонів не постраждають, а боротьба буде вестися з сірими імпортерами у майбутніх періодах. Аналіз ринку смартфонів. За даними компанії, драйвером зростання продажів у другому кварталі 2019 року стали азійські бренди, частка яких зросла до 85,2%. Серед них Китай – безумовний лідер продажів за кількістю та переліком брендів, а за обсягами продажів в грошовому вимірі країна ділить лідерство з Південною Кореєю. 5 найпопулярніших брендів у мережі Vodafone Retail у 2019 році. SAMSUNG – 32,78% XIAOMI – 28,06% NOKIA – 19,52% HUAWEI – 8,47% TP-LINK – 6,80% Які можливості переважають. При виборі смартфона українці звертають увагу на наявність 4G та великого екрана. 57% всіх нових покупок припало на смартфони з діагоналлю екрана 6 і більше дюймів. Як і раніше, більшість проданих смартфонів (99,6%) – це пристрої з двома SIM-картами. Разом з цим спостерігається тренд переходу на одну активну SIM-карту в смартфоні. Великий відсоток продажів смартфонів з двома SIM-картами пояснюється тим, що багато користувачів використовують другий слот у якості слоту для карти памяті. 4G. Майже всі нові смартфони (98%) готові до роботи в мережах LTE. Частка 4G смартфонів в мережі Vodafone досягла 43%. Ще одним драйвером до покупки 4G смартфонів стало стрімке розширення покриття 4G. Перехід на нову модель. Українці виявилися доволі консервативними при виборі нового смартфона. Найчастіше покупці смартфонів обирають нову модель того ж виробника. Наприклад, 71,39% користувачів смартфонів Apple змінюють свої старі телефони на нові iPhone, Xiaomi (54,06%) і Samsung (50,16%). Тільки власники Nokia у якості нового телефону найчастіше змінюють бренд на Xiaomi (30,15%), Samsung (22,09%) або Huawei (11,85%). Колір . Чоловіки частіше змінюють смартфони, ніж жінки. Улюблений колір смартфона в Україні – чорний (44,4%), за ним слідують сині (22,9%), сірі (11,0%) і золоті (8,2%) смартфони. Фітнес-годинники. Українці часто йдуть з магазинів Vodafone не тільки зі смартфонами. До кожного третього смартфона докуповується карта памяті, до кожного 18-го смартфону – фітнес-браслети, які через свою ціну та різноманітність переважають в продажах над смарт-годинниками. Читайте також про те, що Huawei представила операційну систему Harmony OS.
Реклама 👇 Замовити

Про Vodafone Retail

Vodafone Retail – це дочірня компанія Vodafone Україна. Перший магазин мережі відкрився в лютому 2018 року. За 1,5 роки Vodafone Retail увійшов до топ-3 найбільших мобільних ритейлерів в Україні, мережа магазинів складає 240 магазинів в 70 містах.

Боротьба з «сірим» ринком

За словами директора Vodafone Retail Дениса Позднякова, наразі формується комісія, що складається з продавців і виробників смартфонів, яка буде розробляти законопроєкти для боротьби з сірим імпортом. Одним з її членів стала компанія Samsung.

У компанії підкреслюють, що користувачі смартфонів не постраждають, а боротьба буде вестися з сірими імпортерами у майбутніх періодах.

📱 Які смартфони популярні в Україні та що буде з «сірими» телефонами – аналіз Vodafone Retail 1

Аналіз ринку смартфонів

За даними компанії, драйвером зростання продажів у другому кварталі 2019 року стали азійські бренди, частка яких зросла до 85,2%. Серед них Китай – безумовний лідер продажів за кількістю та переліком брендів, а за обсягами продажів в грошовому вимірі країна ділить лідерство з Південною Кореєю.

Vodafone Retail

5 найпопулярніших брендів у мережі Vodafone Retail у 2019 році

  1. SAMSUNG – 32,78%
  2. XIAOMI – 28,06%
  3. NOKIA – 19,52%
  4. HUAWEI – 8,47%
  5. TP-LINK – 6,80%

Які можливості переважають

При виборі смартфона українці звертають увагу на наявність 4G та великого екрана. 57% всіх нових покупок припало на смартфони з діагоналлю екрана 6 і більше дюймів.

Як і раніше, більшість проданих смартфонів (99,6%) – це пристрої з двома SIM-картами. Разом з цим спостерігається тренд переходу на одну активну SIM-карту в смартфоні. Великий відсоток продажів смартфонів з двома SIM-картами пояснюється тим, що багато користувачів використовують другий слот у якості слоту для карти пам’яті.

Vodafone Retail

4G

Майже всі нові смартфони (98%) готові до роботи в мережах LTE. Частка 4G смартфонів в мережі Vodafone досягла 43%. Ще одним драйвером до покупки 4G смартфонів стало стрімке розширення покриття 4G.

Перехід на нову модель

Українці виявилися доволі консервативними при виборі нового смартфона. Найчастіше покупці смартфонів обирають нову модель того ж виробника. Наприклад, 71,39% користувачів смартфонів Apple змінюють свої старі телефони на нові iPhone, Xiaomi (54,06%) і Samsung (50,16%). Тільки власники Nokia у якості нового телефону найчастіше змінюють бренд на Xiaomi (30,15%), Samsung (22,09%) або Huawei (11,85%).

Vodafone Retail

Колір 

Чоловіки частіше змінюють смартфони, ніж жінки. Улюблений колір смартфона в Україні – чорний (44,4%), за ним слідують сині (22,9%), сірі (11,0%) і золоті (8,2%) смартфони.

Фітнес-годинники

Українці часто йдуть з магазинів Vodafone не тільки зі смартфонами. До кожного третього смартфона докуповується карта пам’яті, до кожного 18-го смартфону – фітнес-браслети, які через свою ціну та різноманітність переважають в продажах над смарт-годинниками.

Читайте також про те, що Huawei представила📱 Які смартфони популярні в Україні та що буде з «сірими» телефонами – аналіз Vodafone Retail 2📱 Huawei представила операційну систему Harmony OS операційну систему Harmony OS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: