fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎮 Ігри Windows на Mac: Parallels Desktop додає підтримку DirectX 11 через Apple Metal

🎮 Igry Windows na Mac: Parallels Desktop dodaje pidtrymku DirectX 11 čerez Apple Metal
Геймерам стали доступні FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 і Mark of the Ninja: Remastered. Підтримка DirectX 11 з використанням технології Apple Metal відображає графіку на 15% швидше з використанням ядра Intel HD Graphics.
Gejmeram staly dostupni FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 i Mark of the Ninja: Remastered. Pidtrymka DirectX 11 z vykorystannjam tehnologiї Apple Metal vidobražaje grafiku na 15% švydše z vykorystannjam jadra Intel HD Graphics.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вийшла нова версія Parallels Desktop 15 для Mac. Це програма для запуску віртуальної машини з Windows на всіх сумісних Macbook. В останній редакції зявилася підтримка DirectX 11 з використанням технології Apple Metal, яка показує графіку на 15% швидше з використанням ядра Intel HD Graphics. Про це повідомляє The Verge. 🕹️ Ігри Windows на Mac. Завдяки графічним нововведенням користувачі зможуть запускати Autodesk 3ds Max 2020 року, Lumion, ArcGIS Pro і Master Series. А геймерам стали доступні FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 і Mark of the Ninja: Remastered. 🖥️ Нові функції. Функція Sidecar в iPadOS дозволяє використовувати планшет в якості другого дисплея з Windows. Parallels ще працює над впровадженням нових функцій для macOS Catalina, але вже заявлена можливість використання попереднього перегляду знімків екрана в додатках Windows, а також перетягування зображень з Safari, Фото та інших стандартних додатків Mac та підтримку Apple Pencil. https://www.youtube.com/watch?v=nPAERekn8vI Також Parallels Desktop 15 підтримує нові Bluetooth-пристрої: контролер Xbox One, клавіатуру Logitech Craft, IRISPen та багато іншого. Також заявлена працездатність Bluetooth Low Energy, що дозволяє запускати ігри для Xbox на віртуальній машині з Windows 10. Читайте також про те, що Tumblr продали власнику WordPress.com у понад 50 разів дешевше, ніж раніше купили
Реклама 👇 Замовити

Вийшла нова версія Parallels Desktop 15 для Mac. Це програма для запуску віртуальної машини з Windows на всіх сумісних Macbook.

В останній редакції з’явилася підтримка DirectX 11 з використанням технології Apple Metal, яка показує графіку на 15% швидше з використанням ядра Intel HD Graphics.

Про це повідомляє The Verge.

🕹️ Ігри Windows на Mac

Завдяки графічним нововведенням користувачі зможуть запускати Autodesk 3ds Max 2020 року, Lumion, ArcGIS Pro і Master Series. А геймерам стали доступні FIFA 19, Age of Empires Definitive Edition, Fallout 4, Madden NFL 19, Crysis 3 і Mark of the Ninja: Remastered.

Mac windows parallels

🖥️ Нові функції

Функція Sidecar в iPadOS дозволяє використовувати планшет в якості другого дисплея з Windows. Parallels ще працює над впровадженням нових функцій для macOS Catalina, але вже заявлена можливість використання попереднього перегляду знімків екрана в додатках Windows, а також перетягування зображень з Safari, Фото та інших стандартних додатків Mac та підтримку Apple Pencil.

Також Parallels Desktop 15 підтримує нові Bluetooth-пристрої: контролер Xbox One, клавіатуру Logitech Craft, IRISPen та багато іншого. Також заявлена працездатність Bluetooth Low Energy, що дозволяє запускати ігри для Xbox на віртуальній машині з Windows 10.

Читайте також про те, що Tumblr продали🎮 Ігри Windows на Mac: Parallels Desktop додає підтримку DirectX 11 через Apple Metal 1✍️ Tumblr продали власнику WordPress.com у понад 50 разів дешевше, ніж раніше купили власнику WordPress.com у понад 50 разів дешевше, ніж раніше купили

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: