fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Huawei представила нову технологію змішаної реальності Cyberverse – відео

📱 Huawei predstavyla novu tehnologiju zmišanoї reaľnosti Cyberverse – video
Це поєднання високоточних 3D карт, обчислення простору та віртуальної реальності новітнього покоління. У майбутньому Huawei сподівається створити карту всього світу завдяки 5G.
Ce pojednannja vysokotočnyh 3D kart, občyslennja prostoru ta virtuaľnoї reaľnosti novitńogo pokolinnja. U majbutńomu Huawei spodivajeťsja stvoryty kartu vśogo svitu zavdjaky 5G.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що відомо. Нова технологія Cyberverse допоможе людям орієнтуватися в незнайомих місцях. Про це повідомляє Sparrow News. Це поєднання високоточних 3D карт, обчислення простору та віртуальної реальності новітнього покоління. У майбутньому компанія сподівається створити карту всього світу завдяки 5G. ✅ Як працює. Технологія працює як довідник, але у віртуальній реальності: до основи, яка вже буде у системі, можна буде додати свою цікаву інформацію. Система працюватиме через звичайний смартфон, скористатися нею зможе кожен. Під час презентації показали приклад роботи технології. Після того, як камеру навели на обєкт, зявилася повна інформація про нього: кількість приміщень, входи та виходи, місця для відпочинку та інше. Наприклад, у кафе не потрібно буде брати меню – вся інформація буде в Cyberverse. https://www.youtube.com/watch?v=KNKtkRMb0yw За прогнозами компанії, вже в другому кварталі 2020 року таких систем буде сто в абсолютно різних місцях: аеропорти, парки, музеї. У четвертому кварталі 2020 року їх повинно бути не менше тисячі. Читайте також про те, що Huawei починає будівництво 4G у київському метро.
13.08.2019,10:11
0
Скрін з відео
Реклама 👇 Замовити

❓ Що відомо

Нова технологія Cyberverse допоможе людям орієнтуватися в незнайомих місцях.

Про це повідомляє Sparrow News.

Це поєднання високоточних 3D карт, обчислення простору та віртуальної реальності новітнього покоління. У майбутньому компанія сподівається створити карту всього світу завдяки 5G.

huawei

✅ Як працює

Технологія працює як довідник, але у віртуальній реальності: до основи, яка вже буде у системі, можна буде додати свою цікаву інформацію. Система працюватиме через звичайний смартфон, скористатися нею зможе кожен.

Під час презентації показали приклад роботи технології. Після того, як камеру навели на об’єкт, з’явилася повна інформація про нього: кількість приміщень, входи та виходи, місця для відпочинку та інше. Наприклад, у кафе не потрібно буде брати меню – вся інформація буде в Cyberverse.

За прогнозами компанії, вже в другому кварталі 2020 року таких систем буде сто в абсолютно різних місцях: аеропорти, парки, музеї. У четвертому кварталі 2020 року їх повинно бути не менше тисячі.

Читайте також про те, що Huawei починає📱 Huawei представила нову технологію змішаної реальності Cyberverse – відео 1📲 Huawei починає будівництво 4G у київському метро: які станції стануть першими будівництво 4G у київському метро.

Теґи: AR, VR, технології
Джерело: Sparrow News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: