fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Україна вперше презентувала національний павільйон на London Tech Week: подробиці

🇺🇦 Ukraїna vperše prezentuvala nacionaľnyj paviľjon na London Tech Week: podrobyci
Україна вперше презентувала національний павільйон на міжнародній технологічній конференції London Tech Week. Британські інвестори дізналися про потенціал tech-екосистеми України та відзначили стартап Competera другим місцем в рамках Startup Elevate.
Ukraїna vperše prezentuvala nacionaľnyj paviľjon na mižnarodnij tehnologičnij konferenciї London Tech Week. Brytanśki investory diznalysja pro potencial tech-ekosystemy Ukraїny ta vidznačyly startap Competera drugym miscem v ramkah Startup Elevate.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що відомо. Українці не вперше беруть участь у міжнародних технологічних івентах. Самостійно IT-проєкти були представлені в рамках Web Summit, The Next Web, Emerge, CES та інших. Проте, національні павільйони на таких виставках — рідкість. До червня 2019 року Україна не була представлена в такому форматі на інших технологічних заходах. Саме тому стенд на London Tech Week справив враження на гостей та учасників івенту. 👨‍💻 Які компанії. Держава, бізнес-комюніті, громадські організації та донори обєдналися для створення всеукраїнського павільйону. На стенді були представлені такі компанії: Sigma Software, Grammarly, Competera, AllStarsIT Ukraine, UGears, RAWR, TechMagic, Sannacode, Unicsoft. Також у рамках українських днів у Лондоні організатори провели British-Ukrainian Tech Night, партнером якої виступила компанія Sigma Software та британська tech-спільнота Minibarlabs. ✅ Навіщо. Мета участі в London Tech Week — презентація українських стартапів, продуктових та сервісних компаній, отримання контактів потенційних клієнтів, інвесторів, вихід та посилення позицій на ринку Великобританії. Один з важливих результатів української команди — перемога SaaS-продукту Competera на конкурсі Startup Elevate. Проєкт увійшов до трійки кращих стартапів серед 60 представлених міжнародних компаній. До складу журі входили технологічні організації та представники світових венчурних фондів. Конференція допомогла українським компаніям побудувати відносини з потенційними партнерами на міжнародному ринку. London Tech Week відвідали 15 тисяч гостей та 600 спікерів. На стенді, який розмістили на головній алеї, Kyiv IT Cluster та Офіс просування Експорту розповідали про ключові IT-хаби України, а компанії-учасники представляли свої високотехнологічні продукти та послуги. Участь українських проектів організували Посольство України у Великій Британії, Офісом просування Експорту, Kyiv IT Cluster та UTEW , за підтримки Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України. Створення національного павільйону і проведення івенту переросли в проект Ukrainian Days at London Tech Week. Читайте також про те, що у Києві пройде масштабна конференція BlockchainUA.
Реклама 👇 Замовити

❓ Що відомо

Українці не вперше беруть участь у міжнародних технологічних івентах. Самостійно IT-проєкти були представлені в рамках Web Summit, The Next Web, Emerge, CES та інших. Проте, національні павільйони на таких виставках — рідкість.

До червня 2019 року Україна не була представлена в такому форматі на інших технологічних заходах. Саме тому стенд на London Tech Week справив враження на гостей та учасників івенту.

London Tech Week

👨‍💻 Які компанії

Держава, бізнес-ком’юніті, громадські організації та донори об’єдналися для створення всеукраїнського павільйону. На стенді були представлені такі компанії: Sigma Software, Grammarly, Competera, AllStarsIT Ukraine, UGears, RAWR, TechMagic, Sannacode, Unicsoft.

Також у рамках українських днів у Лондоні організатори провели British-Ukrainian Tech Night, партнером якої виступила компанія Sigma Software та британська tech-спільнота Minibarlabs.

🇺🇦 Україна вперше презентувала національний павільйон на London Tech Week: подробиці 1україна” width=”900″ height=”600″>

✅ Навіщо

Мета участі в London Tech Week — презентація українських стартапів, продуктових та сервісних компаній, отримання контактів потенційних клієнтів, інвесторів, вихід та посилення позицій на ринку Великобританії.

Один з важливих результатів української команди — перемога SaaS-продукту Competera на конкурсі Startup Elevate. Проєкт увійшов до трійки кращих стартапів серед 60 представлених міжнародних компаній. До складу журі входили технологічні організації та представники світових венчурних фондів.

London Tech Week

Конференція допомогла українським компаніям побудувати відносини з потенційними партнерами на міжнародному ринку.

London Tech Week відвідали 15 тисяч гостей та 600 спікерів. На стенді, який розмістили на головній алеї, Kyiv IT Cluster та Офіс просування Експорту розповідали про ключові IT-хаби України, а компанії-учасники представляли свої високотехнологічні продукти та послуги.

Участь українських проектів організували Посольство України у Великій Британії, Офісом просування Експорту, Kyiv IT Cluster та UTEW , за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Створення національного павільйону і проведення івенту переросли в проект Ukrainian Days at London Tech Week.

Читайте також про те, що у Києві пройде🇺🇦 Україна вперше презентувала національний павільйон на London Tech Week: подробиці 2💱 У Києві пройде масштабна конференція BlockchainUA — знижка на квитки 15% масштабна конференція BlockchainUA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: