fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔕 Безшумні повідомлення, режим для спамерів і таймінг відео – оновлення Telegram

🔕 Bezšumni povidomlennja, režym dlja spameriv i tajming video – onovlennja Telegram
Розробники розповідають, що після оновлення користуватися Telegram стане ще зручніше.
Rozrobnyky rozpovidajuť, ščo pislja onovlennja korystuvatysja Telegram stane šče zručniše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зявилася оновлена версія Telegram для iOS, Android та декстопної версії. На мобільних пристроях месенджер оновився до версії 5.10, а на Windows і macOS до 1.8. 🔕 Відправлення повідомлень без сповіщення для одержувача. Просто утримайте кнопку Відправити, щоб повідомлення відправилося безшумно. Одержувач отримає повідомлення, але його телефон не отримає звукового сповіщення, навіть якщо не включений режим Не турбувати. Ця функція також працює у чатах. 🐢 Повільний режим. Якщо адміністратор увімкнув цей режим в групі, ви зможете відправити тільки одне повідомлення протягом обраного ним проміжку часу. Таймер покаже, скільки ще чекати перед відправкою наступного повідомлення. 📹 Таймінг відео і поліпшена функція перемотування. При перемотуванні відео відтепер будуть показуватися мініатюрні превю, які допоможуть знайти потрібний момент. Якщо додати час (наприклад, 0:45) у підпис до відеозапису, вона автоматично виділиться як посилання. Якщо натиснути на зазначений час, відео почне відтворюватися з потрібного місця. 👩‍💻 Посади адміністраторів. Власники груп можуть встановлювати власні назви для адміністраторів. Призначені для користувача заголовки відображаються поруч з кожним повідомленням в групі. 📱 Нове меню вкладень для Android. Превю стали більше, що спрощує вибір фотографій і відео. 🔴 Акцентні кольори для нічного режиму на iOS. Тема оформлення може бути не тільки сіро-синьою, можна вибрати інші кольори для нічної теми. Читайте також про те, що Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені.
Реклама 👇 Замовити

З’явилася оновлена версія Telegram для iOS, Android та декстопної версії. На мобільних пристроях месенджер оновився до версії 5.10, а на Windows і macOS до 1.8.

🔕 Відправлення повідомлень без сповіщення для одержувача

Просто утримайте кнопку «Відправити», щоб повідомлення відправилося безшумно. Одержувач отримає повідомлення, але його телефон не отримає звукового сповіщення, навіть якщо не включений режим «Не турбувати». Ця функція також працює у чатах.

Telegram

🐢 Повільний режим

Якщо адміністратор увімкнув цей режим в групі, ви зможете відправити тільки одне повідомлення протягом обраного ним проміжку часу. Таймер покаже, скільки ще чекати перед відправкою наступного повідомлення.

Telegram

📹 Таймінг відео і поліпшена функція перемотування

При перемотуванні відео відтепер будуть показуватися мініатюрні прев’ю, які допоможуть знайти потрібний момент. Якщо додати час (наприклад, 0:45) у підпис до відеозапису, вона автоматично виділиться як посилання. Якщо натиснути на зазначений час, відео почне відтворюватися з потрібного місця.

👩‍💻 Посади адміністраторів

Власники груп можуть встановлювати власні назви для адміністраторів. Призначені для користувача заголовки відображаються поруч з кожним повідомленням в групі.

Telegram

📱 Нове меню вкладень для Android

Прев’ю стали більше, що спрощує вибір фотографій і відео.

🔴 Акцентні кольори для нічного режиму на iOS

Тема оформлення може бути не тільки сіро-синьою, можна вибрати інші кольори для нічної теми.

Читайте також про те, що Facebook планує запустити🔕 Безшумні повідомлення, режим для спамерів і таймінг відео – оновлення Telegram 1📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені окрему вкладку з новинами цієї осені.

Джерело: Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: