fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Міжнародний розробник у сфері штучного інтелекту купив український стартап StepShot

💻 Mižnarodnyj rozrobnyk u sferi štučnogo intelektu kupyv ukraїnśkyj startap StepShot
StepShot пропонує потужну технологію документації процесів для запису дій користувачів. Разом з UiPath українці працюватимуть у напрямку RPA.  
StepShot proponuje potužnu tehnologiju dokumentaciї procesiv dlja zapysu dij korystuvačiv. Razom z UiPath ukraїnci pracjuvatymuť u naprjamku RPA.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний розробник у сфері штучного інтелекту UiPath купив український IT-стартап StepShot. Про це повідомляє Ліга.Tech. 📱 Про стартап. StepShot пропонує потужну технологію документації процесів для запису дій користувачів. Разом з UiPath українці працюватимуть у напрямку RPA (Robotic Process Automation) – програмного забезпечення бізнес-процесів за допомогою компютерних роботів. Це допоможе посилити можливості американської компанії в автоматичному розпізнаванні процесу та заощадить час клієнтів і значно прискорить досягнення бажаного результату. 💻 Американська компанія. Ми в захваті від ринкових переваг, які StepShot надасть найбільшої світової громадськості користувачів RPA, – сказав P.D. Singh, віце-президент в області штучного інтелекту UiPath. UiPath є однією з найбільших компаній на світовому ринку програмного забезпечення в області штучного інтелекту та входить в число IT корпорацій з найбільшими темпами зростання. UiPath планує активно розвивати офіс в Україні та залучати українських спеціалістів до розробки нових продуктів. Перші вакансії для українського офісу уже можна знайти за посиланням. Читайте також, що Viber відкриє офіс в Україні та шукає працівників.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародний розробник у сфері штучного інтелекту UiPath купив український IT-стартап StepShot.

Про це повідомляє Ліга.Tech.

📱 Про стартап

StepShot пропонує потужну технологію документації процесів для запису дій користувачів. Разом з UiPath українці працюватимуть у напрямку RPA (Robotic Process Automation) – програмного забезпечення бізнес-процесів за допомогою комп’ютерних роботів.

StepShot

Це допоможе посилити можливості американської компанії в автоматичному розпізнаванні процесу та заощадить час клієнтів і значно прискорить досягнення бажаного результату.

💻 Американська компанія

«Ми в захваті від ринкових переваг, які StepShot надасть найбільшої світової громадськості користувачів RPA», – сказав P.D. Singh, віце-президент в області штучного інтелекту UiPath.

UiPath

UiPath є однією з найбільших компаній на світовому ринку програмного забезпечення в області штучного інтелекту та входить в число IT корпорацій з найбільшими темпами зростання.

UiPath планує активно розвивати офіс в Україні та залучати українських спеціалістів до розробки нових продуктів. Перші вакансії для українського офісу уже можна знайти за посиланням.

Читайте також, що Viber відкриє💻 Міжнародний розробник у сфері штучного інтелекту купив український стартап StepShot 1🏢 Viber відкриє офіс в Україні та шукає працівників офіс в Україні та шукає працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: