fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📡 Подивіться, як влаштований інтернет – інтерактивний проєкт від Quartz

📡 Podyviťsja, jak vlaštovanyj internet – interaktyvnyj projekt vid Quartz
Всього на сайті 11 історій – датацентри, мережі доставки контенту, підводні кабелі, міжнародний трафік, контроль держави над інтернетом, супутниковий інтернет, провайдери, балканізація інтернету та карта мережі.
Vśogo na sajti 11 istorij – datacentry, mereži dostavky kontentu, pidvodni kabeli, mižnarodnyj trafik, kontroľ deržavy nad internetom, suputnykovyj internet, provajdery, balkanizacija internetu ta karta mereži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  👨‍💻 Про проєкт. Ресурс Quartz зробив великий інтерактивний проєкт, у якому пояснюється, як влаштований інтернет. На сайті зібрали різноманітні історії про аспекти роботи мережі. Його коріння глибоко на дні океанів, а гілки тягнуться до незліченних супутників, що обертаються в космосі, – пояснюють автори проєкту про інтернет. ❓ Які історії. Всього на сайті 11 історій – датацентри, мережі доставки контенту, підводні кабелі, міжнародний трафік, контроль держави над інтернетом, супутниковий інтернет, провайдери, балканізація інтернету та карта мережі. В одній історії навіть розповідається про каучук, який свого часу зробив революцію в телекомунікаціях, бо з нього стали робити покриття для кабелів. Подивитися проєкт можна за посиланням. Читайте також про Україну і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival про те, як нам жити в новому світі
Реклама 👇 Замовити

👨‍💻 Про проєкт

Ресурс Quartz зробив великий інтерактивний проєкт, у якому пояснюється, як влаштований інтернет. На сайті зібрали різноманітні історії про аспекти роботи мережі.

«Його коріння глибоко на дні океанів, а гілки тягнуться до незліченних супутників, що обертаються в космосі», – пояснюють автори проєкту про інтернет.

інтернет

❓ Які історії

Всього на сайті 11 історій – датацентри, мережі доставки контенту, підводні кабелі, міжнародний трафік, контроль держави над інтернетом, супутниковий інтернет, провайдери, балканізація інтернету та карта мережі.

quartz

В одній історії навіть розповідається про каучук, який свого часу зробив революцію в телекомунікаціях, бо з нього стали робити покриття для кабелів.

інтернет

Подивитися проєкт можна за посиланням.

Читайте також про Україну і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival📡 Подивіться, як влаштований інтернет – інтерактивний проєкт від Quartz 1🌍 Україна і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival про те, як нам жити в новому світі про те, як нам жити в новому світі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: