fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚖️ Innovating Justice Challenge 2019 – конкурс інновацій у праві для юридичних стартапів

⚖️ Innovating Justice Challenge 2019 – konkurs innovacij u pravi dlja jurydyčnyh startapiv
Брати участь у конкурсі можуть стартапи, юристи, підприємці та представники юридичних компаній, які прагнуть творити новий сучасний підхід до правових інновацій. 
Braty učasť u konkursi možuť startapy, jurysty, pidpryjemci ta predstavnyky jurydyčnyh kompanij, jaki pragnuť tvoryty novyj sučasnyj pidhid do pravovyh innovacij. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма Innovating Justice Challenge 2019 сприяє створенню та розвитку проєктів у сфері права, які полегшують життя громадян та сприяють співпраці між ІТ, громадським та державним сектором. ✅ Про успіхи конкурсу За попередні роки 10 команд, учасників Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator з України, отримали гранти на загальну суму €140 тисяч. П’ять команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми AXDRAFT, OpenDatabot, Cуд на долоні та Patentbot. ⚖️ Що дасть програма. 10 команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, яка триватиме шість тижнів, на базі 1991 Open Data Incubator. Проєкти, чиї рішення можуть бути корисні для органів в сфері юстиції і судової гілки влади, отримають підтримку від експертів Міністерства юстиції України. Після завершення програми команди представлять свої проєкти громадськості. Найкраща інновація має шанс пройти тижневий курс навчання в Гаазі, грант на розвиток свого продукту, а також доступ до мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому. ❓ Які проєкти приймаються. Брати участь у конкурсі можуть стартапи, юристи, підприємці та представники юридичних компаній, які прагнуть творити новий сучасний підхід до правових інновацій.  ✅ Критерії відбору. дотичність інновації до тематики конкурсу життєздатність бізнес-моделі можливість масштабування здатність проекту створювати соціальний вплив унікальність проєкту мотивованість команди ⏰ Як податися . Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 15 серпня 2019. Регіональна інкубаційна програма для фіналістів – 24 серпня-30 вересня 2019 Фінал проєкту, визначення переможців – жовтень 2019. Читайте також про Україну і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival про те, як нам жити в новому світі
Реклама 👇 Замовити

Програма Innovating Justice Challenge 2019 сприяє створенню та розвитку проєктів у сфері права, які полегшують життя громадян та сприяють співпраці між ІТ, громадським та державним сектором.

✅ Про успіхи конкурсу

За попередні роки 10 команд, учасників Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator з України, отримали гранти на загальну суму €140 тисяч.

П’ять команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми AXDRAFT, OpenDatabot, Cуд на долоні та Patentbot.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Innovating Justice Challenge

⚖️ Що дасть програма

10 команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, яка триватиме шість тижнів, на базі 1991 Open Data Incubator. Проєкти, чиї рішення можуть бути корисні для органів в сфері юстиції і судової гілки влади, отримають підтримку від експертів Міністерства юстиції України.

Після завершення програми команди представлять свої проєкти громадськості. Найкраща інновація має шанс пройти тижневий курс навчання в Гаазі, грант на розвиток свого продукту, а також доступ до мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

конкурс

❓ Які проєкти приймаються

Брати участь у конкурсі можуть стартапи, юристи, підприємці та представники юридичних компаній, які прагнуть творити новий сучасний підхід до правових інновацій. 

✅ Критерії відбору

  • дотичність інновації до тематики конкурсу
  • життєздатність бізнес-моделі
  • можливість масштабування
  • здатність проекту створювати соціальний вплив
  • унікальність проєкту
  • мотивованість команди

Innovating Justice Challenge

⏰ Як податися 

Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 15 серпня 2019.

Регіональна інкубаційна програма для фіналістів – 24 серпня-30 вересня 2019

Фінал проєкту, визначення переможців – жовтень 2019.

Читайте також про Україну і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival⚖️ Innovating Justice Challenge 2019 – конкурс інновацій у праві для юридичних стартапів 1🌍 Україна і 5 глобальних трендів — спікери Ideas Festival про те, як нам жити в новому світі про те, як нам жити в новому світі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: