fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎮 Дивіться трейлер мультиплеєра Call of Duty: Modern Warfare та нові подробиці гри

🎮 Dyviťsja trejler muľtyplejera Call of Duty: Modern Warfare ta novi podrobyci gry
Вихід Call of Duty: Modern Warfare відбудеться 25 жовтня на PS4, Xbox One і РС. Шутер робиться на новому рушії, який знаходився в розробці близько п'яти років.
Vyhid Call of Duty: Modern Warfare vidbudeťsja 25 žovtnja na PS4, Xbox One i RS. Šuter robyťsja na novomu rušiї, jakyj znahodyvsja v rozrobci blyźko p'jaty rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Activision та студія-розробник Infinity Ward представили відеоролик мультиплеєра для гри Call of Duty: Modern Warfare та розповіли нові подробиці. 🎮 Які мультиплеєрні режими в Call of Duty: Modern Warfare. Два на два – дві команди по дві людини бються один з одним на невеликих картах. Командний бій – стандартні бої. Виграє команда, яка вбє більше противників. Кібератака – гра по раундах, де у кожного гравця тільки одне життя. Штаб – команди шукають штаби та утримують їх для отримання очок. Домінування – команди боротимуться між собою за контроль над пятьма точками. Ще будуть Наземні війни, які підтримуватимуть близько 100 гравців, але подробиць режиму поки немає. https://www.youtube.com/watch?v=J7Ivdq5E-fs 4️⃣ Публічне тестування пройде в чотири етапи:. 12-13 вересня – ранній доступ на PS4 14-16 вересня – відкритий тест на PS4 19-20 вересня – ранній доступ на Xbox One та РС, відкритий тест на PS4 21-23 вересня – відкритий тест на PS4, Xbox One та РС Ранній доступ отримають ті, хто оформить попереднє замовлення гри. З 19 по 23 вересня володарі всіх платформ зможуть обєднуватися і спробувати кросплей. 🕹️ Що ще цікавого. Infinity Ward створила карти з різною місткістю: якісь тільки 6 на 6, якісь – 10 на 10 і 20 на 20. Частина режимів (наприклад, Командні бої) підтримують різну кількість гравців – від 6 на 6 до 20 на 20. Детальніше про це розкажуть ближче до релізу. Будуть також хардкорні режими, коли інтерфейс повністю відімкнений. Іншою важливою відмінністю стануть нічні варіанти карт, де знадобляться окуляри нічного бачення, без яких буде важко орієнтуватися на місцевості. Ще Infinity Ward позбулася міні-карти, замінивши її компасом. Однак за серію з трьох вбивств все ж можна активувати персональний радар з міні-картою. ⏰ Коли вийде. Вихід Call of Duty: Modern Warfare відбудеться 25 жовтня на PS4, Xbox One і РС. Шутер робиться на новому рушії, який знаходився в розробці близько пяти років. Після Modern Warfare його будуть використовувати інші розробники Call of Duty. Дивіться також дебютний трейлер Call of Duty: Modern Warfare.
02.08.2019,14:14
0
Скріни з відео
Реклама 👇 Замовити

Компанія Activision та студія-розробник Infinity Ward представили відеоролик мультиплеєра для гри Call of Duty: Modern Warfare та розповіли нові подробиці.

🎮 Які мультиплеєрні режими в Call of Duty: Modern Warfare

  • «Два на два» – дві команди по дві людини б’ються один з одним на невеликих картах.
  • «Командний бій» – стандартні бої. Виграє команда, яка вб’є більше противників.
  • «Кібератака» – гра по раундах, де у кожного гравця тільки одне життя.
  • «Штаб» – команди шукають штаби та утримують їх для отримання очок.
  • «Домінування» – команди боротимуться між собою за контроль над п’ятьма точками.
  • Ще будуть «Наземні війни», які підтримуватимуть близько 100 гравців, але подробиць режиму поки немає.

4️⃣ Публічне тестування пройде в чотири етапи:

  • 12-13 вересня – ранній доступ на PS4
  • 14-16 вересня – відкритий тест на PS4
  • 19-20 вересня – ранній доступ на Xbox One та РС, відкритий тест на PS4
  • 21-23 вересня – відкритий тест на PS4, Xbox One та РС

Ранній доступ отримають ті, хто оформить попереднє замовлення гри. З 19 по 23 вересня володарі всіх платформ зможуть об’єднуватися і спробувати кросплей.

Call of Duty: Modern Warfare

🕹️ Що ще цікавого

Infinity Ward створила карти з різною місткістю: якісь тільки «6 на 6», якісь – «10 на 10» і «20 на 20». Частина режимів (наприклад, «Командні бої») підтримують різну кількість гравців – від «6 на 6» до «20 на 20». Детальніше про це розкажуть ближче до релізу.

Будуть також хардкорні режими, коли інтерфейс повністю відімкнений.

Call of Duty: Modern Warfare

Іншою важливою відмінністю стануть нічні варіанти карт, де знадобляться окуляри нічного бачення, без яких буде важко орієнтуватися на місцевості.

Ще Infinity Ward позбулася міні-карти, замінивши її компасом. Однак за серію з трьох вбивств все ж можна активувати персональний радар з міні-картою.

Call of Duty: Modern Warfare

⏰ Коли вийде

Вихід Call of Duty: Modern Warfare відбудеться 25 жовтня на PS4, Xbox One і РС. Шутер робиться на новому рушії, який знаходився в розробці близько п’яти років. Після Modern Warfare його будуть використовувати інші розробники Call of Duty.

Дивіться також дебютний трейлер🎮 Дивіться трейлер мультиплеєра Call of Duty: Modern Warfare та нові подробиці гри 1🎮 Call of Duty Modern Warfare — дивіться дебютний трейлер Call of Duty: Modern Warfare.

Теґи: відеоігри
Джерело: IGN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: