fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍎 Apple призупинила програму контролю якості Siri, а iPhone 11 може отримати підтримку стилуса

🍎 Apple pryzupynyla programu kontrolju jakosti Siri, a iPhone 11 može otrymaty pidtrymku stylusa
Пізніше Apple обіцяє випустити оновлення, яке дозволить користувачам самостійно обирати, чи будуть їхні запити відправлятися на перевірку.
Pizniše Apple obicjaje vypustyty onovlennja, jake dozvolyť korystuvačam samostijno obyraty, čy buduť їhni zapyty vidpravljatysja na perevirku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Apple тимчасово зупинила програму контролю якості Siri, через яку підрядники прослуховують деякі запити користувачів. Про це пише TechCrunch. 🍎 Що відомо. За словами представника компанії, підрядники отримували менш як 1% від щоденних голосових запитів, а самі записи тривали зазвичай кілька секунд. Фахівці оцінювали, чи була Siri запущена навмисно або помилково, стежили за доречністю відповідей Siri на поставлені запитання та інше. ❓ Яка причина. У кінці липня 2019 року один з підрядників розповів Guardian, що до співробітників часто потрапляють записи з конфіденційною медичною інформацією. Підрядник зауважив, що Siri могла почати запис після застібання блискавки на одязі, а в Apple Watch одразу після підняття руки. ⏰ Що далі. Apple заявила, що перегляне свою програму контролю якості. Пізніше компанія обіцяє випустити оновлення, яке дозволить користувачам самостійно обирати, чи будуть їхні запити відправлятися на перевірку. ✏️ Apple Pencil. Аналітики з Citi Research повідомили, що в iPhone 11 зявиться підтримка Apple Pencil. Більше ніяких подробиць вони не розповіли. Раніше стилус працював тільки з планшетами iPad. Однак слід зазначити, що аналітики Citi Research зазвичай зосереджуються на фінансових результатах компаній та не прогнозують характеристики майбутніх продуктів. Тому немає можливості перевірити, наскільки точними були їхні прогнози, щоб оцінити цю інформацію. Також в Citi Research прогнозують, що компанія не змінить підхід до ціноутворення в цьому році. Таким чином нащадок iPhone XS буде коштувати від $999, нащадок iPhone XS Max – $1099 і вище, а нащадок iPhone XR – від $749. Читайте також про те, що Apple випустила оновлення для старих iPhone та iPad і нові чутки про iPhone 11
Реклама 👇 Замовити

Apple тимчасово зупинила програму контролю якості Siri, через яку підрядники прослуховують деякі запити користувачів.

Про це пише TechCrunch.

🍎 Що відомо

За словами представника компанії, підрядники отримували менш як 1% від щоденних голосових запитів, а самі записи тривали зазвичай кілька секунд.

Фахівці оцінювали, чи була Siri запущена навмисно або помилково, стежили за доречністю відповідей Siri на поставлені запитання та інше.

🍎 Apple призупинила програму контролю якості Siri, а iPhone 11 може отримати підтримку стилуса 1

❓ Яка причина

У кінці липня 2019 року один з підрядників розповів Guardian, що до співробітників часто потрапляють записи з конфіденційною медичною інформацією. Підрядник зауважив, що Siri могла почати запис після застібання блискавки на одязі, а в Apple Watch одразу після підняття руки.

⏰ Що далі

Apple заявила, що перегляне свою програму контролю якості. Пізніше компанія обіцяє випустити оновлення, яке дозволить користувачам самостійно обирати, чи будуть їхні запити відправлятися на перевірку.

🍎 Apple призупинила програму контролю якості Siri, а iPhone 11 може отримати підтримку стилуса 2

9to5mac

✏️ Apple Pencil

Аналітики з Citi Research повідомили, що в iPhone 11 з’явиться підтримка Apple Pencil. Більше ніяких подробиць вони не розповіли.

Раніше стилус працював тільки з планшетами iPad. Однак слід зазначити, що аналітики Citi Research зазвичай зосереджуються на фінансових результатах компаній та не прогнозують характеристики майбутніх продуктів.

Тому немає можливості перевірити, наскільки точними були їхні прогнози, щоб оцінити цю інформацію.

🍎 Apple призупинила програму контролю якості Siri, а iPhone 11 може отримати підтримку стилуса 3

Unsplash

Також в Citi Research прогнозують, що компанія не змінить підхід до ціноутворення в цьому році. Таким чином нащадок iPhone XS буде коштувати від $999, нащадок iPhone XS Max – $1099 і вище, а нащадок iPhone XR – від $749.

Читайте також про те, що Apple випустила🍎 Apple призупинила програму контролю якості Siri, а iPhone 11 може отримати підтримку стилуса 4🍏 Apple випустила оновлення для старих iPhone та iPad і нові чутки про iPhone 11 оновлення для старих iPhone та iPad і нові чутки про iPhone 11

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: