Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💨 Україна опинилася в топ-5 лідерів за потужністю нових вітряних електростанцій

💨 Ukraїna opynylasja v top-5 lideriv za potužnistju novyh vitrjanyh elektrostancij

З усіх європейських країн найбільшу потужність вітряних установок показали Франція (523 МВт), Швеція (459 МВт), Німеччина (287 МВт) та Італія (286 МВт).  
Z usih jevropejśkyh kraїn najbiľšu potužnisť vitrjanyh ustanovok pokazaly Francija (523 MVt), Švecija (459 MVt), Nimeččyna (287 MVt) ta Italija (286 MVt).  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За першу половину 2019 року Європа ввела 4,9 ГВт потужностей нових вітряних електростанцій. Це на 0,4 ГВт більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у дослідженні, опублікованому WindEurope, передає Na chasi. ❓ Що відомо. Україна ввела 262 МВт та посіла пяте місце у рейтингу країн за рівнем потужностей нових вітряних установок. З усіх європейських країн найбільшу потужність вітряних установок виробили Франція (523 МВт), Швеція (459 МВт), Німеччина (287 МВт) та Італія (286 МВт). Найнижчий показник за цей період з 2000 року продемонструвала Німеччина. Очікується, що потужність має зрости у другій половині 2019 року. 💸 Інвестиції. У першій половині 2019 року Європа інвестувала 8,8 млрд євро у будівництво майбутніх вітроелектростанцій. Ці інвестиції призведуть до встановлення 5,9 ГВт та підключення до електромережі протягом наступних двох-трьох років. Європейський Союз затвердила мету переходу на відновлювальну енергію – 32% до 2030 року. Перейти на повністю чисту економіку з нульовим рівнем викидів планується до 2050 року.

За першу половину 2019 року Європа ввела 4,9 ГВт потужностей нових вітряних електростанцій. Це на 0,4 ГВт більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у дослідженні, опублікованому WindEurope, передає Na chasi.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Україна#у країна---#---україна' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-606:7'>україна</span>

❓ Що відомо

Україна ввела 262 МВт та посіла п’яте місце у рейтингу країн за рівнем потужностей нових вітряних установок.

З усіх європейських країн найбільшу потужність вітряних установок виробили Франція (523 МВт), Швеція (459 МВт), Німеччина (287 МВт) та Італія (286 МВт).

Найнижчий показник за цей період з 2000 року продемонструвала Німеччина. Очікується, що потужність має зрости у другій половині 2019 року.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Україна#у країна---#---україна' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1232:7'>україна</span>

💸 Інвестиції

У першій половині 2019 року Європа інвестувала 8,8 млрд євро у будівництво майбутніх вітроелектростанцій. Ці інвестиції призведуть до встановлення 5,9 ГВт та підключення до електромережі протягом наступних двох-трьох років.

Європейський Союз затвердила мету переходу на відновлювальну енергію – 32% до 2030 року. Перейти на повністю чисту економіку з нульовим рівнем викидів планується до 2050 року.

Джерело: WindEurope

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: