fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💊 Як пити воду та матюкатися корисно: всі поради Супрун зібрали на одному сайті

💊 Jak pyty vodu ta matjukatysja korysno: vsi porady Suprun zibraly na odnomu sajti
Це блог, у якому зібрали та постійно оновлюють публікації Супрун у Facebook. Інформацію розподілили на чотири категорії: «Здоров'я», «Трансформація», «Міфи» та «Культура».
Ce blog, u jakomu zibraly ta postijno onovljujuť publikaciї Suprun u Facebook. Informaciju rozpodilyly na čotyry kategoriї: «Zdorov'ja», «Transformacija», «Mify» ta «Kuľtura».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Шукати корисні поради виконувачки обовязків міністра охорони здоровя Уляни Супрун відтепер простіше. 💉 Про сайт. Її команда запустила сайт suprun.doctor. Це блог, у якому зібрали та постійно оновлюють публікації Супрун у Facebook. Інформацію розподілили на чотири категорії: Здоровя, Трансформація, Міфи та Культура. Щоб швидше знайти потрібну пораду або дізнатися, що Супрун думає з актуального питання, можна скористатися пошуком. 🏥 Чому запустили. За словами Уляни Супрун, її часто просять написати пост про те, що вона вже розповідала. Тому сайт запустили, щоб читачам було зручніше шукати інформацію за питаннями, які їх цікавлять. За посиланням можна також прочитати перелік із достовірною науковою інформацією. ❗ Поради від Супрун, як шукати інформацію про здоровя. Ретельно обирайте ресурси, на яких читаєте про здоров’я. До таких не входять ті, що: містять посилання на вигадані дослідження, або взагалі не мають посилань на докази, у яких висновки базуються на усталених традиціях чи практиках. Намагайтеся знаходити та читати найновішу інформацію про здоров’я. Хоча медична інформація з’являється з неймовірною швидкістю, важливо орієнтуватися на найбільш сучасні дані та знання, які мають високий рівень доказовості. Найнижчий рівень мають окремі думки експертів (навіть, якщо це професор), опис окремих випадків та невеликі дослідження. Не шукайте порад в інтернеті. Хоча там є багато корисної інформації, читати її важливо лише на перевірених та правдивих ресурсах. Вдосконалюйте знання англійської мови. Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію саме англійською, бо це мова сучасної науки. Універсальна порада для всіх — прокачувати знання про здоровий спосіб життя. І не лише читати про це, але й виконувати поради. Як би ви не були обізнані у питаннях здоров’я, головний порадник у цьому — ваш лікар. Шукайте свого лікаря. Читайте також про те, що МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева.
31.07.2019,11:05
0
Український кризовий медіа-центр
Реклама 👇 Замовити

Шукати корисні поради виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун відтепер простіше.

💉 Про сайт

Її команда запустила сайт suprun.doctor. Це блог, у якому зібрали та постійно оновлюють публікації Супрун у Facebook.

Інформацію розподілили на чотири категорії: «Здоров’я», «Трансформація», «Міфи» та «Культура». Щоб швидше знайти потрібну пораду або дізнатися, що Супрун думає з актуального питання, можна скористатися пошуком.

💊 Як пити воду та матюкатися корисно: всі поради Супрун зібрали на одному сайті 1супрун” width=”1425″ height=”711″>

🏥 Чому запустили

За словами Уляни Супрун, її часто просять написати пост про те, що вона вже розповідала. Тому сайт запустили, щоб читачам було зручніше шукати інформацію за питаннями, які їх цікавлять.

поради

За посиланням можна також прочитати перелік із достовірною науковою інформацією.

❗ Поради від Супрун, як шукати інформацію про здоров’я

  • Ретельно обирайте ресурси, на яких читаєте про здоров’я. До таких не входять ті, що: містять посилання на вигадані дослідження, або взагалі не мають посилань на докази, у яких висновки базуються на усталених традиціях чи практиках.
  • Намагайтеся знаходити та читати найновішу інформацію про здоров’я. Хоча медична інформація з’являється з неймовірною швидкістю, важливо орієнтуватися на найбільш сучасні дані та знання, які мають високий рівень доказовості.
  • Найнижчий рівень мають окремі думки експертів (навіть, якщо це професор), опис окремих випадків та невеликі дослідження.
  • Не шукайте порад в інтернеті. Хоча там є багато корисної інформації, читати її важливо лише на перевірених та правдивих ресурсах.
  • Вдосконалюйте знання англійської мови. Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію саме англійською, бо це мова сучасної науки.
  • Універсальна порада для всіх — прокачувати знання про здоровий спосіб життя. І не лише читати про це, але й виконувати поради.
  • Як би ви не були обізнані у питаннях здоров’я, головний порадник у цьому — ваш лікар. Шукайте свого лікаря.

Читайте також про те, що МОЗ пропонує💊 Як пити воду та матюкатися корисно: всі поради Супрун зібрали на одному сайті 2🍁 МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: