fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏆 Українське агентство Madcats отримало премію Red Dot

🏆 Ukraїnśke agentstvo Madcats otrymalo premiju Red Dot
Це перший Red Dot в історії компанії. У рамках роботи Madcats провели ребрендинг компанії Modern Expo, оновивши її айдентику.
Ce peršyj Red Dot v istoriї kompaniї. U ramkah roboty Madcats provely rebrendyng kompaniї Modern Expo, onovyvšy її ajdentyku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українське агентство Madcats Agency отримало нагороду Red Dot у категорії Brands & Communication Design за ребрендинг компанії Modern Expo. Про це повідомив засновник агентства Олександр Солонько. 🏆 Що відомо. Це перший Red Dot в історії компанії. У рамках роботи Madcats провели ребрендинг компанії Modern Expo, оновивши її айдентику. 🔖 Як проходив ребрендинг. Modern Expo займається проєктуванням, створенням та впровадженням торгового обладнання у залах магазинів та складів. Madcats Agency вирішило піти від асоціацій з металом та полками в сторону інтелектуальної складової виробництва, привязати до бренду поняття трансформованості, гнучкості та сучасності. У розробленому лого ці функції виконує буква О. Складена з простих форм – двох горизонтальних ліній – вона може розширюватися, скорочуватися, вміщати в себе додаткові елементи: назви підрозділів або країн-виробників. Читайте також про те, що українка увійшла у топ-5 підприємниць за версією ООН.
Реклама 👇 Замовити

Українське агентство Madcats Agency отримало нагороду Red Dot у категорії Brands & Communication Design за ребрендинг компанії Modern Expo.

Про це повідомив засновник агентства Олександр Солонько.

🏆 Що відомо

Це перший Red Dot в історії компанії. У рамках роботи Madcats провели ребрендинг компанії Modern Expo, оновивши її айдентику.

madcats

🔖 Як проходив ребрендинг

Modern Expo займається проєктуванням, створенням та впровадженням торгового обладнання у залах магазинів та складів. Madcats Agency вирішило піти від асоціацій з металом та полками в сторону інтелектуальної складової виробництва, прив’язати до бренду поняття трансформованості, гнучкості та сучасності.

red-dot

У розробленому лого ці функції виконує буква О. Складена з простих форм – двох горизонтальних ліній – вона може розширюватися, скорочуватися, вміщати в себе додаткові елементи: назви підрозділів або країн-виробників.

Читайте також про те, що українка увійшла у топ-5 підприємниць за версією ООН🏆 Українське агентство Madcats отримало премію Red Dot 1🎓 Українка увійшла у топ-5 підприємниць за версією ООН.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: