fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻 €2 млрд на стартапи: Україна долучилася до пілотного проєкту ЄС

👩‍💻 €2 mlrd na startapy: Ukraїna dolučylasja do pilotnogo projektu JeS
Мета пілотного проєкту стартапів – розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво.
Meta pilotnogo projektu startapiv – rozvytok i pidtrymka proryvnyh tehnologij ta innovacij vid počatkovogo etapu (rozrobky innovacijnogo produktu) do jogo vyvedennja na rynok šljahom zaprovadžennja u serijne vyrobnyctvo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна розпочала співпрацю з пілотним проєктом Євросоюзу для розвитку стартапів, проривних технологій та інновацій, повідомляє МОН України. 💻 Що відомо про проєкт. Європейська рада інновацій (EIC) створена для підтримки інноваторів, підприємців, невеликих компанії та вчених з яскравими ідеями та бажанням вийти на міжнародний рівень. Загальний бюджет становить понад 2 млрд євро на 2019-2020 рр. Сьогодні ми зробили перший важливий крок: проінформували представників бізнесу, стартапів, науково-дослідних установ та університетів України про початок та можливості співпраці в межах нової програми Європейської ради інновацій. Сподіваємося, що ця співпраця буде розвиватися та посилюватися. Стефан Уакі. генеральний директор з питань досліджень та інновацій Єврокомісії, експерт EIC. 🗂️ Деталі. Проєкт обєднує у собі частину інструментів програми Horizon 2020, а також передбачає нові підходи та фінансові інструменти. Pathfinder – гранти на передові дослідження нових технологій. Загальний бюджет – €660 млн на 2019-2020  роки; Accelerator funding – фінансування інноваційних стартапів. Загальний бюджет – €1,3 млрд на 2019-2020 роки; Зосередження на приватних інвестиціях (VC, Invest EU). Також у межах проєкту надаватимуть необхідні консультації та створять мережу даних всіх проєктів та потенційних інвесторів. Мета пілотного проєкту стартапів – розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво. Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку. Читайте також про SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії.
Реклама 👇 Замовити

Україна розпочала співпрацю з пілотним проєктом Євросоюзу для розвитку стартапів, проривних технологій та інновацій, повідомляє МОН України.

💻 Що відомо про проєкт

Європейська рада інновацій (EIC) створена для підтримки інноваторів, підприємців, невеликих компанії та вчених з яскравими ідеями та бажанням вийти на міжнародний рівень. Загальний бюджет становить понад 2 млрд євро на 2019-2020 рр.

стартап

Сьогодні ми зробили перший важливий крок: проінформували представників бізнесу, стартапів, науково-дослідних установ та університетів України про початок та можливості співпраці в межах нової програми Європейської ради інновацій. Сподіваємося, що ця співпраця буде розвиватися та посилюватися

Стефан Уакі, генеральний директор з питань досліджень та інновацій Єврокомісії, експерт EIC

🗂️ Деталі

Проєкт об’єднує у собі частину інструментів програми «Horizon 2020», а також передбачає нові підходи та фінансові інструменти.

  • Pathfinder – гранти на передові дослідження нових технологій. Загальний бюджет – €660 млн на 2019-2020  роки;
  • Accelerator funding – фінансування інноваційних стартапів. Загальний бюджет – €1,3 млрд на 2019-2020 роки;
  • Зосередження на приватних інвестиціях (VC, Invest EU).

Також у межах проєкту надаватимуть необхідні консультації та створять мережу даних всіх проєктів та потенційних інвесторів.

👩‍💻 €2 млрд на стартапи: Україна долучилася до пілотного проєкту ЄС 1єс” width=”960″ height=”627″>

Мета пілотного проєкту стартапів – розвиток і підтримка проривних технологій та інновацій від початкового етапу (розробки інноваційного продукту) до його виведення на ринок шляхом запровадження у серійне виробництво.

Одним із пріоритетних завдань ЄРІ є поліпшення умов, в яких інновації можуть бути реалізовані на усіх етапах розвитку.

Читайте також про SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії👩‍💻 €2 млрд на стартапи: Україна долучилася до пілотного проєкту ЄС 2👨‍💻 SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: