fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💊 В Україні можна буде перевірити ліки на підробку через смартфон

💊 V Ukraїni možna bude pereviryty liky na pidrobku čerez smartfon
Кодування на упаковці дозволить перевірити ліки на підробку. Всі транзакції будуть включені у загальну базу даних, включаючи серію ліків і дату виробництва.
Koduvannja na upakovci dozvolyť pereviryty liky na pidrobku. Vsi tranzakciї buduť vključeni u zagaľnu bazu danyh, vključajučy seriju likiv i datu vyrobnyctva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З осені цього року на упаковці ліків зявиться спеціальне маркування. За ним можна буде перевірити ліки на підробку. А наприкінці року пацієнти зможуть самостійно перевіряти ліки за допомогою мобільного додатку. Про це на своїй сторінці у Facebook написала виконувачка обовязків міністра охорони здоровя Уляна Супрун. 🏥 Як працюватиме кодування. На упаковці ліків буде надруковано спеціальний 2D код. Його наноситимуть під час виробництва на заводі, а дані про це будуть у єдиній державній системі проведення моніторингу обігу лікарських засобів; Пацієнти зможуть перевірити ліки, просканувавши цей код через мобільний додаток. Наразі його розробляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Очікується, що він стане доступним наприкінці року; Після сканування на екрані з’явиться інформація про ліки — зокрема чи препарат не є фальсифікований, протермінований чи завезений до країни з порушенням норм. Кодування дозволить відстежувати весь ланцюжок постачання ліків — від виробництва чи імпорту, до продажу в аптеці. Це також допоможе вчасно реагувати на порушення. Всі транзакції будуть включені у загальну базу даних, включаючи серію ліків і дату виробництва. 📱 Перевірити ліки на підробку через смартфон. Більшість іноземних препаратів, що продаються в Україні, мають двомірне кодування упаковок. Деякі українські фармкомпанії вже також придбали необхідне обладнання та кодують свої ліки. Поступово до цього приєднуватимуться все більше українських виробників. Водночас перевірка ліків на підробку стане доступнішою для всіх українців через додаток. Читайте також про те, що кількість вакцинованих немовлят від кору в Україні виросла вдвічі за три роки.
Реклама 👇 Замовити

З осені цього року на упаковці ліків з’явиться спеціальне маркування. За ним можна буде перевірити ліки на підробку. А наприкінці року пацієнти зможуть самостійно перевіряти ліки за допомогою мобільного додатку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

ліки на підробку

🏥 Як працюватиме кодування

  • На упаковці ліків буде надруковано спеціальний 2D код. Його наноситимуть під час виробництва на заводі, а дані про це будуть у єдиній державній системі проведення моніторингу обігу лікарських засобів;
  • Пацієнти зможуть перевірити ліки, просканувавши цей код через мобільний додаток. Наразі його розробляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Очікується, що він стане доступним наприкінці року;
  • Після сканування на екрані з’явиться інформація про ліки — зокрема чи препарат не є фальсифікований, протермінований чи завезений до країни з порушенням норм.

Кодування дозволить відстежувати весь ланцюжок постачання ліків — від виробництва чи імпорту, до продажу в аптеці. Це також допоможе вчасно реагувати на порушення. Всі транзакції будуть включені у загальну базу даних, включаючи серію ліків і дату виробництва.

перевірити ліки на підробку

📱 Перевірити ліки на підробку через смартфон

Більшість іноземних препаратів, що продаються в Україні, мають двомірне кодування упаковок. Деякі українські фармкомпанії вже також придбали необхідне обладнання та кодують свої ліки.

Поступово до цього приєднуватимуться все більше українських виробників. Водночас перевірка ліків на підробку стане доступнішою для всіх українців через додаток.

Читайте також про те, що кількість вакцинованих немовлят💊 В Україні можна буде перевірити ліки на підробку через смартфон 1💉 Щеплення від кору: кількість вакцинованих немовлят в Україні виросла вдвічі за три роки від кору в Україні виросла вдвічі за три роки.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: