fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📧 Український стартап Newoldstamp залучив інвестиції у розмірі $150 тисяч

📧 Ukraїnśkyj startap Newoldstamp zalučyv investyciї u rozmiri $150 tysjač
NEWOLDSTAMP – це онлайн-платформа для генерації професійних email-підписів. Сервіс дозволяє створювати клікабельні HTML підписи на основі готових шаблонів, а також централізовано керувати ними з єдиної адмін-панелі.
NEWOLDSTAMP – ce onlajn-platforma dlja generaciї profesijnyh email-pidpysiv. Servis dozvoljaje stvorjuvaty klikabeľni HTML pidpysy na osnovi gotovyh šabloniv, a takož centralizovano keruvaty nymy z jedynoї admin-paneli.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія Newoldstamp пройшла відбір до стартап-акселератора 500 startups. Це американський венчурний фонд, що інвестує у компанії на ранніх стадіях розвитку. Участь у 500 startups допоможе українській команді отримати консультації всесвітньо відомих менторів для подальшого активного розвитку та виходу на нові ринки. 📨 Що за акселератор. Загалом на участь у програмі претендували понад 2 тисячі стартапів з 74 країн. Лише 35 учасникам вдалося отримати місце у відомому каліфорнійському акселераторі та залучити інвестиції у розмірі $150 тисячах. Newoldstamp – єдина українська компанія, яка пройшла цьогорічний відбір. 📧 Про стартап. NEWOLDSTAMP – це онлайн-платформа для генерації професійних email-підписів. Сервіс дозволяє створювати клікабельні HTML підписи на основі готових шаблонів, а також централізовано керувати ними з єдиної адмін-панелі. Розширений функціонал сервісу (банерні кампанії; вбудована аналітика; сегментація аудиторії) дає змогу перетворити бізнес-комунікації на ефективний маркетинговий інструмент, що сприяє збільшенню впізнаваності бренду на ринку. Чотири місяці у Сан-Франциско сприятимуть пошуку потрібних контактів для успішного масштабування продукту на ринку, а також допоможуть вивести бізнес на новий рівень. Інвестовані кошти плануємо витратити насамперед на подальший розвиток, вдосконалення сервісу та розширення команди фахівців. Володимир Заставний. засновник Newoldstamp . Стартап з офісом у Львові засновано у 2015 році. Підписами компанії користуються фахівці Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia, Nestle та ін. У планах компанії — вихід на enterprise рівень, рух у напрямку account based marketing, інтеграція з GSuite та Office365, а також збільшення команди в Україні. Читайте також про SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії.
Реклама 👇 Замовити

Українська компанія Newoldstamp пройшла відбір до стартап-акселератора 500 startups. Це американський венчурний фонд, що інвестує у компанії на ранніх стадіях розвитку.

Участь у 500 startups допоможе українській команді отримати консультації всесвітньо відомих менторів для подальшого активного розвитку та виходу на нові ринки.

📨 Що за акселератор

Загалом на участь у програмі претендували понад 2 тисячі стартапів з 74 країн. Лише 35 учасникам вдалося отримати місце у відомому каліфорнійському акселераторі та залучити інвестиції у розмірі $150 тисячах.

Newoldstamp – єдина українська компанія, яка пройшла цьогорічний відбір.

Newoldstamp

📧 Про стартап

NEWOLDSTAMP – це онлайн-платформа для генерації професійних email-підписів. Сервіс дозволяє створювати клікабельні HTML підписи на основі готових шаблонів, а також централізовано керувати ними з єдиної адмін-панелі.

Розширений функціонал сервісу (банерні кампанії; вбудована аналітика; сегментація аудиторії) дає змогу перетворити бізнес-комунікації на ефективний маркетинговий інструмент, що сприяє збільшенню впізнаваності бренду на ринку.

01/ 04

Чотири місяці у Сан-Франциско сприятимуть пошуку потрібних контактів для успішного масштабування продукту на ринку, а також допоможуть вивести бізнес на новий рівень. Інвестовані кошти плануємо витратити насамперед на подальший розвиток, вдосконалення сервісу та розширення команди фахівців

Володимир Заставний, засновник Newoldstamp

Стартап з офісом у Львові засновано у 2015 році. Підписами компанії користуються фахівці Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia, Nestle та ін. У планах компанії — вихід на enterprise рівень, рух у напрямку account based marketing, інтеграція з GSuite та Office365, а також збільшення команди в Україні.

Читайте також про SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії📧 Український стартап Newoldstamp залучив інвестиції у розмірі $150 тисяч 1👨‍💻 SaaS-ринок в Україні: розвиток, тренди та поради щодо запуску власної SaaS-компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: