fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☢️ Трек про «Чорнобиль» створив Dub FX – найвідоміший бітбоксер світу

☢️ Trek pro «Čornobyľ» stvoryv Dub FX – najvidomišyj bitbokser svitu
В основу увійшли «Звуки Чорнобиля» – набір звуків, що був записаний у місті Чорнобиль митцями ARTEFACT у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону.
V osnovu uvijšly «Zvuky Čornobylja» – nabir zvukiv, ščo buv zapysanyj u misti Čornobyľ mytcjamy ARTEFACT u 2018 roci, ta narodni foľklorni pisni babuś Čornobyľśkogo regionu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Один з хедлайнерів Atlas Weekend 2019, кращий бітбоксер світу Dub FX відвідав Зону Відчуження та створив трек зі Звуків Чорнобиля. Композиція стане основою одного з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chernobyl 33, яка за допомогою сучасного мистецтва переосмислює інформаційну складову Чорнобильської катастрофи. 🇺🇦 Dub FX та Україна. У липні артист був одним з хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend, а у 2009 році мав спонтанний лайв-перформанс на Пейзажній алеї, який, за словами музиканта, став для нього дуже значущим на шляху до успіху. За день до виступу на Atlas разом з командою проєкту ARTEFACT Бенжамін вирушив до Зони Відчуження. Свій біт для пісні він закінчив створювати просто в автобусі дорогою до Прип’яті. 🎧 З чого складається біт. В основу увійшли Звуки Чорнобиля – набір звуків, що був записаний у Чорнобилі митцями ARTEFACT у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону. У кінці поїздки в музеї Притулок одинокого дозиметриста (експонати якого є повністю автентичними для часів аварії на ЧАЕС), Dub FX заспівав та записав дуже сильний за атмосферою лайв-перформанс на свій щойно створений трек зі Звуків Чорнобиля. 🎤 Про музиканта Dub FX (Бенжамін Стендфорд) — австралійський музикант та бітмейкер, який здобув світову славу завдяки тому, що за допомогою бітбоксу створює звуки, а з них – композиції та унікальні лайв-перформанси, з якими виступає просто неба по всьому світу. Його відео збирають мільйони переглядів на YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgXCI&t=67s ⏰ Коли можна буде почути. Пісня, відео про поїздку та інтерв’ю артиста стануть одним з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chеrnobyl 33, що буде презентована у Києві наприкінці вересня цього року. Читайте також про те, що Чорнобиль від HBO закінчився – що ще почитати та подивитися на цю тему
Реклама 👇 Замовити

Один з хедлайнерів Atlas Weekend 2019, кращий бітбоксер світу Dub FX відвідав Зону Відчуження та створив трек зі «Звуків Чорнобиля».

Композиція стане основою одного з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chernobyl 33, яка за допомогою сучасного мистецтва переосмислює інформаційну складову Чорнобильської катастрофи.

🇺🇦 Dub FX та Україна

У липні артист був одним з хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend, а у 2009 році мав спонтанний лайв-перформанс на Пейзажній алеї, який, за словами музиканта, став для нього дуже значущим на шляху до успіху.

чорнобиль

За день до виступу на Atlas разом з командою проєкту ARTEFACT Бенжамін вирушив до Зони Відчуження. Свій біт для пісні він закінчив створювати просто в автобусі дорогою до Прип’яті.

🎧 З чого складається біт

В основу увійшли «Звуки Чорнобиля» – набір звуків, що був записаний у Чорнобилі митцями ARTEFACT у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону.

01/ 03

У кінці поїздки в музеї «Притулок одинокого дозиметриста» (експонати якого є повністю автентичними для часів аварії на ЧАЕС), Dub FX заспівав та записав дуже сильний за атмосферою лайв-перформанс на свій щойно створений трек зі Звуків Чорнобиля.

🎤 Про музиканта

Dub FX (Бенжамін Стендфорд) — австралійський музикант та бітмейкер, який здобув світову славу завдяки тому, що за допомогою бітбоксу створює звуки, а з них – композиції та унікальні лайв-перформанси, з якими виступає просто неба по всьому світу. Його відео збирають мільйони переглядів на YouTube.

⏰ Коли можна буде почути

Пісня, відео про поїздку та інтерв’ю артиста стануть одним з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chеrnobyl 33, що буде презентована у Києві наприкінці вересня цього року.

Читайте також про те, що «Чорнобиль» від HBO закінчився – що ще почитати та подивитися☢️ Трек про «Чорнобиль» створив Dub FX – найвідоміший бітбоксер світу 1☢️ «Чорнобиль» від HBO закінчився – що ще почитати та подивитися на цю тему на цю тему

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: