fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍿 Тест: 33 кращих фільми десятиліття — які з них ви бачили?

🍿 Test: 33 kraščyh fiľmy desjatylittja — jaki z nyh vy bačyly?
Редакція авторитетного західного медіа про кіно IndieWire зібрала підбірку кращих фільмів 10-х років XXI століття. Перевірте, скільки з них ви дивилися.
Redakcija avtorytetnogo zahidnogo media pro kino IndieWire zibrala pidbirku kraščyh fiľmiv 10-h rokiv XXI stolittja. Perevirte, skiľky z nyh vy dyvylysja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кращі фільми 10-х — що це за рейтинг. Епоха 10-х завершується менше, ніж за півроку, тож різні видання починають підбивати підсумки десятиліття у своїх сферах. Найкращі фільми з 2010 по 2019 рік зібрали в авторитетному виданні IndieWire. Хоча це медіа спеціалізується в першу чергу на незалежному кіно, редактори знайшли місце і для великих голівудських стрічок та навіть блокбастерів Marvel. Серед кращих за версією IndieWire — Леді Бьорд Грети Ґервіг, Соціальна мережа Девіда Фінчера, Вовк з Уолл-стріт Мартіна Скорсезе, Народження зірки Бредлі Купера та навіть марвелівська Чорна пантера Райана Куґлера. Тест. Дехто вважатиме ці фільми та їхнє розміщення у рейтингу суперечливим, але всі погодяться з тим, що кожен із них точно вартий уваги. Сотня — це забагато, тож ми взяли тільки перші 33 фільми зі списку — тобто, кращі з кращих — та створили невеликий тест, який допоможе вам зорієнтуватися, наскільки ви обізнані з сучасним кіно, та які пробіли в знаннях варто закрити. Дізнайтеся, які з кращих 33 фільмів десятиліття ви вже подивилися, а які — ще попереду (фільми вказані у випадковому порядку — не як у рейтингу). До речі, повний рейтинг зі 100 фільмами можна подивитися за посиланням. var app_5d36d0cb8105ff00146fc91b;(function(d, t){var s=d.createElement(t),options={appId:5d36d0cb8105ff00146fc91b,width:800,height:800,async:true,host:quiz.tryinteract.com,footer:show};s.src=https://i.tryinteract.com/embed/app.js;s.onload=s.onreadystatechange=function(){var rs=this.readyState;if(rs)if(rs!=complete)if(rs!=loaded)return;try{app_5d36d0cb8105ff00146fc91b=new InteractApp();app_5d36d0cb8105ff00146fc91b.initialize(options);app_5d36d0cb8105ff00146fc91b.display();}catch(e){}};var scr=d.getElementsByTagName(t)[0],par=scr.parentNode;par.insertBefore(s,scr);})(document,script); Пройдіть також тест, які найкращі серіали ви дивилися.
Реклама 👇 Замовити

Кращі фільми 10-х — що це за рейтинг

«Епоха 10-х» завершується менше, ніж за півроку, тож різні видання починають підбивати підсумки десятиліття у своїх сферах. Найкращі фільми з 2010 по 2019 рік зібрали в авторитетному виданні IndieWire.

Хоча це медіа спеціалізується в першу чергу на незалежному кіно, редактори знайшли місце і для великих голівудських стрічок та навіть блокбастерів Marvel. Серед кращих за версією IndieWire — «Леді Бьорд» Грети Ґервіг, «Соціальна мережа» Девіда Фінчера, «Вовк з Уолл-стріт» Мартіна Скорсезе, «Народження зірки» Бредлі Купера та навіть марвелівська «Чорна пантера» Райана Куґлера.

Тест

Дехто вважатиме ці фільми та їхнє розміщення у рейтингу суперечливим, але всі погодяться з тим, що кожен із них точно вартий уваги. Сотня — це забагато, тож ми взяли тільки перші 33 фільми зі списку — тобто, кращі з кращих — та створили невеликий тест, який допоможе вам зорієнтуватися, наскільки ви обізнані з сучасним кіно, та які пробіли в знаннях варто закрити.

Дізнайтеся, які з кращих 33 фільмів десятиліття ви вже подивилися, а які — ще попереду (фільми вказані у випадковому порядку — не як у рейтингу). До речі, повний рейтинг зі 100 фільмами можна подивитися за посиланням.

Пройдіть також тест, які найкращі серіали ви дивилися🍿 Тест: 33 кращих фільми десятиліття — які з них ви бачили? 1🐺 «Гра престолів» завершилася. Чи дивилися ви інші 33 популярні серіали? Пройдіть тест.

Теґи: кіно, тести

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: