fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛍️ «Інтертелеком» та AliExpress запустили онлайн-магазин IT Market. Кешбек і швидка доставка

🛍️ «Intertelekom» ta AliExpress zapustyly onlajn-magazyn IT Market. Kešbek i švydka dostavka
Партнерство дозволить у 3-4 рази скоротити термін доставки з AliExpress на окремі категорії товарів. Заощаджені гроші в IT Market можна витратити на послуги «Інтертелеком», поповнити мобільний рахунок або вивести на карту.
Partnerstvo dozvolyť u 3-4 razy skorotyty termin dostavky z AliExpress na okremi kategoriї tovariv. Zaoščadženi groši v IT Market možna vytratyty na poslugy «Intertelekom», popovnyty mobiľnyj rahunok abo vyvesty na kartu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Телеком-оператор Інтертелеком і маркетплейс AliExpress запустили спільний проект – онлайн-магазин IT Market. 🛒 Що буде в магазині. Онлайн-магазин дозволяє купувати товари з України та Китаю і повертати частину коштів. Заощаджені гроші можна витратити на послуги Інтертелеком, поповнити мобільний рахунок або вивести на карту. На IT Market доступні різні категорії товарів: від електроніки для одягу. 💵 Який кешбек. IT Market розбитий на дві секції: Товари з Aliexpress та Товари з України. Якщо купувати з AliExpress, український майданчик виступає як кешбек-сервіс. Потрібно знайти товар у каталозі IT-Market, а оформити і сплатити замовлення вже на сайті Aliexpress. За це користувач отримає кешбек, який можна витратити на послуги Інтертелеком, поповнити мобільний рахунок або вивести на карту. У розділі Товари з України оформлення та оплата замовлень проходить на сайті IT Market. Замість кешбеку нараховуються бонуси – їх можна використовувати тільки на оплату послуг Інтертелеком. Товарів з України порівняно небагато: це смартфони, телеком-обладнання, стартові пакети. Ознайомитися зі списком умов по кешбеку можна за посиланням. 🏪 Доставка. Як повідомили редакції Ліга.tech в Інтертелекомі, партнерство дозволить у 3-4 рази скоротити термін доставки на окремі категорії товарів. Читайте також, що китайські інвестори хочуть збудувати в Україні об’єктів на 10 млрд доларів.
Реклама 👇 Замовити

Телеком-оператор «Інтертелеком» і маркетплейс AliExpress запустили спільний проект – онлайн-магазин IT Market.

🛒 Що буде в магазині

Онлайн-магазин дозволяє купувати товари з України та Китаю і повертати частину коштів. Заощаджені гроші можна витратити на послуги «Інтертелеком», поповнити мобільний рахунок або вивести на карту.

На IT Market доступні різні категорії товарів: від електроніки для одягу.

AliExpress

💵 Який кешбек

IT Market розбитий на дві секції: «Товари з Aliexpress» та «Товари з України».

Якщо купувати з AliExpress, український майданчик виступає як кешбек-сервіс. Потрібно знайти товар у каталозі IT-Market, а оформити і сплатити замовлення вже на сайті Aliexpress. За це користувач отримає кешбек, який можна витратити на послуги «Інтертелеком», поповнити мобільний рахунок або вивести на карту.

IT Market

У розділі «Товари з України» оформлення та оплата замовлень проходить на сайті IT Market. Замість кешбеку нараховуються «бонуси» – їх можна використовувати тільки на оплату послуг «Інтертелеком». Товарів з України порівняно небагато: це смартфони, телеком-обладнання, стартові пакети.

Ознайомитися зі списком умов по кешбеку можна за посиланням.

🏪 Доставка

Як повідомили редакції Ліга.tech в «Інтертелекомі», партнерство дозволить у 3-4 рази скоротити термін доставки на окремі категорії товарів.

Читайте також, що китайські інвестори хочуть збудувати🛍️ «Інтертелеком» та AliExpress запустили онлайн-магазин IT Market. Кешбек і швидка доставка 1🏭 Китайські інвестори хочуть збудувати в Україні об’єктів на 10 млрд доларів в Україні об’єктів на 10 млрд доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: