fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👺В Україні запустили проєкт TrollessUA для боротьби з Facebook-тролями

👺V Ukraїni zapustyly projekt TrollessUA dlja boroťby z Facebook-troljamy
Також буде розроблене спеціальне розширення для Google Chrome, яке після запуску позначатиме акаунти «тролів». Таким чином користувачі будуть попереджені про небезпеку інформаційних маніпуляцій.
Takož bude rozroblene speciaľne rozšyrennja dlja Google Chrome, jake pislja zapusku poznačatyme akaunty «troliv». Takym čynom korystuvači buduť poperedženi pro nebezpeku informacijnyh manipuljacij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадська організація Інтерньюз-Україна запустила проєкт TrollessUA. Він покликаний знаходити та блокувати ті профілі в українському Facebook, які активно коментують з використанням мови ненависті та маніпулюють категорією патріот, масово поширюючи фейки. Хто буде виявляти. Для боротьби з такими акаунтами залучать волонтерів. Щоб взяти участь у проєкті, варто зареєструватися за посиланням. Зареєстровані учасники проєкту пройдуть спеціальний інструктаж, який допоможе волонтерам зрозуміти, де шукати та як розпізнавати тролів. Що далі. На основі даних від волонтерів буде сформована база даних акаунтів, які характеризуються описаною вище поведінкою. Після цього Інтерньюз-Україна звернеться зі скаргою до Facebook з проханням додатково перевірити та заблокувати такі профілі. Також буде розроблене спеціальне розширення для Google Chrome, яке після запуску позначатиме акаунти тролів. Таким чином користувачі будуть попереджені про небезпеку інформаційних маніпуляцій. Читайте також про те, що Facebook змінить формат постів у мобільній версії стрічки новин.
Реклама 👇 Замовити

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запустила проєкт TrollessUA. Він покликаний знаходити та блокувати ті профілі в українському Facebook, які активно коментують з використанням мови ненависті та маніпулюють категорією «патріот», масово поширюючи фейки.

Хто буде виявляти

Для боротьби з такими акаунтами залучать волонтерів. Щоб взяти участь у проєкті, варто зареєструватися за посиланням.

👺В Україні запустили проєкт TrollessUA для боротьби з Facebook-тролями 1

Зареєстровані учасники проєкту пройдуть спеціальний інструктаж, який допоможе волонтерам зрозуміти, де шукати та як розпізнавати «тролів».

Що далі

На основі даних від волонтерів буде сформована база даних акаунтів, які характеризуються описаною вище поведінкою. Після цього «Інтерньюз-Україна» звернеться зі скаргою до Facebook з проханням додатково перевірити та заблокувати такі профілі.

👺В Україні запустили проєкт TrollessUA для боротьби з Facebook-тролями 2

Також буде розроблене спеціальне розширення для Google Chrome, яке після запуску позначатиме акаунти «тролів». Таким чином користувачі будуть попереджені про небезпеку інформаційних маніпуляцій.

Читайте також про те, що Facebook змінить👺В Україні запустили проєкт TrollessUA для боротьби з Facebook-тролями 3📱Facebook змінить формат постів у мобільній версії стрічки новин формат постів у мобільній версії стрічки новин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: