fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎤 Найпопулярніші виконавці Atlas Weekend 2019 за версією Київстар

🎤 Najpopuljarniši vykonavci Atlas Weekend 2019 za versijeju Kyїvstar
Цікаво, що за даними Київстар, зі всіх відвідувачів фестивалю – 75% з Києва. Найпопулярнішою соціальною мережею, якою користувалися абоненти Київстар на фестивалі, був Facebook. А найпопулярніший смартфон – Apple Iphone 7.
Cikavo, ščo za danymy Kyїvstar, zi vsih vidviduvačiv festyvalju – 75% z Kyjeva. Najpopuljarnišoju sociaľnoju merežeju, jakoju korystuvalysja abonenty Kyїvstar na festyvali, buv Facebook. A najpopuljarnišyj smartfon – Apple Iphone 7.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року на фестивалі Atlas Weekend 2019 абоненти Київстар використали 17 тисяч гігабайтів мобільного інтернету. Хто став найпопулярнішим. До ТОП-3 виконавців, під час виступу яких абоненти Київстар використали найбільше мобільного інтернету, наприклад, для стрімінгу у соціальних мережах, потрапили: Гурт Сплін –  470 гігабайтів; Liam Gallagher – 425 гігабайтів; Софія Ротару – 390 гігабайтів. Найактивніше абоненти використовували мобільний інтернет 9 липня – у перший день фестивалю, коли вхід був вільний для усіх відвідувачів. Обсяг трафіку у цей день склав майже 4 тисячі гігабайтів. Для порівняння, цього трафіку вистачило б приблизно на 108 днів безперервного перегляду відео у високій якості. Статистика. Цікаво, що за даними Київстар, зі всіх відвідувачів фестивалю – 75% з Києва. Серед інших міст за кількістю гостей на фестивалі лідирують Біла Церква (1,5%), Дніпро (1,3%), Львів (1,3%), Одеса (1,2%) та Харків (1,1%). Найпопулярнішою соціальною мережею, якою користувалися абоненти Київстар на фестивалі, був Facebook. А найпопулярніший смартфон – Apple Iphone 7. Дивіться також відео виступу Джареда Лето на пішохідному мосту у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Цього року на фестивалі Atlas Weekend 2019 абоненти Київстар використали 17 тисяч гігабайтів мобільного інтернету.

Хто став найпопулярнішим

До ТОП-3 виконавців, під час виступу яких абоненти Київстар використали найбільше мобільного інтернету, наприклад, для стрімінгу у соціальних мережах, потрапили:

  • Гурт «Сплін» –  470 гігабайтів;
  • Liam Gallagher – 425 гігабайтів;
  • Софія Ротару – 390 гігабайтів.

Atlas Weekend

Найактивніше абоненти використовували мобільний інтернет 9 липня – у перший день фестивалю, коли вхід був вільний для усіх відвідувачів. Обсяг трафіку у цей день склав майже 4 тисячі гігабайтів. Для порівняння, цього трафіку вистачило б приблизно на 108 днів безперервного перегляду відео у високій якості.

Статистика

Цікаво, що за даними Київстар, зі всіх відвідувачів фестивалю – 75% з Києва. Серед інших міст за кількістю гостей на фестивалі лідирують Біла Церква (1,5%), Дніпро (1,3%), Львів (1,3%), Одеса (1,2%) та Харків (1,1%). Найпопулярнішою соціальною мережею, якою користувалися абоненти Київстар на фестивалі, був Facebook. А найпопулярніший смартфон – Apple Iphone 7.

Дивіться також відео виступу Джареда Лето🎤 Найпопулярніші виконавці Atlas Weekend 2019 за версією Київстар 1🎸 Як Джаред Лето заспівав на пішоходному мосту у Києві – дивіться відео на пішохідному мосту у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: