fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 AI Portrait – перетвори фото на портрет епохи Відродження

📸 AI Portrait – peretvory foto na portret epohy Vidrodžennja
Для портрета нейромережа AI Portrait Ars не просто комбінує шматки картин, які «бачила» раніше, а створює зображення з нуля, орієнтуючись на фото.
Dlja portreta nejromereža AI Portrait Ars ne prosto kombinuje šmatky kartyn, jaki «bačyla» raniše, a stvorjuje zobražennja z nulja, orijentujučyś na foto.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мауро Мартіно з лабораторії штучного інтелекту MIT-IBM Watson та Лука Сторнайоло з Міланського політехнічного інституту навчили нейромережу генерувати мальовничі портрети з фото. Спробувати сервіс можна за посиланням. Про це повідомляє Fast Company. Що відомо. Проєкт називається AI Portrait Ars. Нейромережу навчали на 45 000 мальовничих картинах, починаючи з епохи раннього Відродження та закінчуючи сучасним мистецтвом. Як працює. AI Portrait Ars працює як дві нейромережі: одна створює зображення, друга порівнює його з оригіналом. Для портрета нейромережа не просто комбінує шматки картин, які бачила раніше, а створює зображення з нуля, орієнтуючись на фото. https://www.youtube.com/watch?v=2vuz4JCD9DQ Безпека. Розробники стверджують, що всі фото користувачів одразу видаляються та не зберігаються на серверах. Цікаво, що якщо завантажити фото усміхненої людини, то портрет вийде без посмішки. За часів Відродження посмішки на портретах були рідкістю, адже навіть Мона Ліза посміхається ледь помітно. Читайте також, чому слід видалити додаток FaceApp.
Реклама 👇 Замовити

Мауро Мартіно з лабораторії штучного інтелекту MIT-IBM Watson та Лука Сторнайоло з Міланського політехнічного інституту навчили нейромережу генерувати мальовничі портрети з фото. Спробувати сервіс можна за посиланням.

Про це повідомляє Fast Company.

Що відомо

Проєкт називається AI Portrait Ars. Нейромережу навчали на 45 000 мальовничих картинах, починаючи з епохи раннього Відродження та закінчуючи сучасним мистецтвом.

AI Portrait

Як працює

AI Portrait Ars працює як дві нейромережі: одна створює зображення, друга порівнює його з оригіналом. Для портрета нейромережа не просто комбінує шматки картин, які «бачила» раніше, а створює зображення з нуля, орієнтуючись на фото.

Безпека

Розробники стверджують, що всі фото користувачів одразу видаляються та не зберігаються на серверах.

Цікаво, що якщо завантажити фото усміхненої людини, то портрет вийде без посмішки. За часів Відродження посмішки на портретах були рідкістю, адже навіть Мона Ліза посміхається ледь помітно.

Читайте також, чому слід видалити📸 AI Portrait – перетвори фото на портрет епохи Відродження 1Чому вам слід видалити FaceApp і застерегти друзів від його використання додаток FaceApp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Сайт больше не работает. Жаль.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: