fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👵 Нова електронна послуга е-пенсія в Україні: що відомо

👵 Nova elektronna posluga e-pensija v Ukraїni: ščo vidomo
Після початку дії постанови про е-пенсія Пенсійному фонду заборонено вимагати такі дані від заявника, крім випадків, якщо запитуваної інформації немає в реєстрах.
Pislja počatku diї postanovy pro e-pensija Pensijnomu fondu zaboroneno vymagaty taki dani vid zajavnyka, krim vypadkiv, jakščo zapytuvanoї informaciї nemaje v rejestrah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет міністрів України ухвалив постанову про введення електронної послуги е-пенсія. Про це повідомив заступник голови Держагентства з питань електронного уряду Олексій Вискуб на сторінці Facebook. Що відомо. Нова послуга дозволить людям пенсійного віку в короткий термін оформити необхідні документи для отримання матеріальної допомоги. Постанову ухвалили в рамках рішення про електронні послуги у сфері пенсійного забезпечення. Його мета – оптимізувати роботу відомств, щоб мінімізувати адміністративне навантаження для громадян. Електронна інформація. Якщо у громадянина виникає необхідність оформити пенсію, призупинити, перерахувати або відновити виплати, то необхідно буде звернутися до Пенсійного фонду з відповідною заявою. Там самостійно запросять всю необхідну інформацію про громадянина, яку відповідні відомства зобовязані надати протягом трьох днів. Тобто, пенсіонеру не потрібно буде самостійно збирати документи. За нього це зробить електронна система, за якою Пенсійний фонд отримає всю запитувану інформацію. Що за дані. Зокрема, це дані про сплачені податки, інформація з РАГСу, дані про інвалідність, про пільги, про освіту дітей, про місце проживання та реєстрації. Після початку дії постанови Пенсійному фонду заборонено вимагати такі дані від заявника, крім випадків, якщо запитуваної інформації немає в реєстрах. Читайте також про те, що уряд запустив Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000.
Реклама 👇 Замовити

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про введення електронної послуги е-пенсія.

Про це повідомив заступник голови Держагентства з питань електронного уряду Олексій Вискуб на сторінці Facebook.

Що відомо

Нова послуга дозволить людям пенсійного віку в короткий термін оформити необхідні документи для отримання матеріальної допомоги.

Постанову ухвалили в рамках рішення про електронні послуги у сфері пенсійного забезпечення.

Його мета – оптимізувати роботу відомств, щоб мінімізувати адміністративне навантаження для громадян.

е-пенсія

Електронна інформація

Якщо у громадянина виникає необхідність оформити пенсію, призупинити, перерахувати або відновити виплати, то необхідно буде звернутися до Пенсійного фонду з відповідною заявою. Там самостійно запросять всю необхідну інформацію про громадянина, яку відповідні відомства зобов’язані надати протягом трьох днів.

Тобто, пенсіонеру не потрібно буде самостійно збирати документи. За нього це зробить електронна система, за якою Пенсійний фонд отримає всю запитувану інформацію.

е-пенсія

Pixabay

Що за дані

Зокрема, це дані про сплачені податки, інформація з РАГСу, дані про інвалідність, про пільги, про освіту дітей, про місце проживання та реєстрації.

Після початку дії постанови Пенсійному фонду заборонено вимагати такі дані від заявника, крім випадків, якщо запитуваної інформації немає в реєстрах.

Читайте також про те, що уряд запустив👵 Нова електронна послуга е-пенсія в Україні: що відомо 1🤑 Уряд запустив Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000 Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: