fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 В Україні англійська мова стане обов’язковою для вступу у виші до 2023 року

🎓 V Ukraїni anglijśka mova stane obov’jazkovoju dlja vstupu u vyši do 2023 roku
Англійська мова на рівні B1 стане обов'язковою для вступу на бакалавра. Частина профільних дисциплін під час навчання у вишах буде викладатися англійською.
Anglijśka mova na rivni B1 stane obov'jazkovoju dlja vstupu na bakalavra. Častyna profiľnyh dyscyplin pid čas navčannja u vyšah bude vykladatysja anglijśkoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство освіти України затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах. Одна з її частин передбачає, що абітурієнти повинні володіти англійською мовою на рівні не гірше B1 (Intermediate), щоб вступити у виш. Англійська мова та економіка країни. За словами Міністра освіти та науки Лілії Гриневич, дослідження показують, що економічний розвиток країни залежить від знання громадянами англійської мови. Україна знаходиться за рівнем англійської на 28 місці з 32 неангломовних країн Європи. Одна з основних проблем англійської мови у вищих навчальних закладах – рівень, з яким туди потрапляють випускники. Лілія Гриневич. Міністр освіти та науки. Що передбачають зміни. До 2023 року забезпечити рівень B1 на початку навчання у всіх студентів. Він стане обовязковим для вступу на бакалавра; Якщо після ЗНО виявиться, що абітурієнт не знає англійську на достатньому рівні, це не позбавляє його права вступити до вишів. Такі абітурієнти повинні до початку навчального року пройти мовні курси; Студенти бакалаврату незалежно від спеціальності повинні знати мову на рівні В1+, для магістрів і докторів філософії обовязковим буде B2 (Upper-Intermediate); Частину профільних дисциплін під час навчання у виші викладатимуть англійською. Читайте також про те, що уряд запустив Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство освіти України затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах. Одна з її частин передбачає, що абітурієнти повинні володіти англійською мовою на рівні не гірше B1 (Intermediate), щоб вступити у виш.

Англійська мова та економіка країни

За словами Міністра освіти та науки Лілії Гриневич, дослідження показують, що економічний розвиток країни залежить від знання громадянами англійської мови.

англійська мова

Україна знаходиться за рівнем англійської на 28 місці з 32 неангломовних країн Європи.

Одна з основних проблем англійської мови у вищих навчальних закладах – рівень, з яким туди потрапляють випускники

Лілія Гриневич, Міністр освіти та науки

виш

Що передбачають зміни

  • До 2023 року забезпечити рівень B1 на початку навчання у всіх студентів. Він стане обов’язковим для вступу на бакалавра;
  • Якщо після ЗНО виявиться, що абітурієнт не знає англійську на достатньому рівні, це не позбавляє його права вступити до вишів. Такі абітурієнти повинні до початку навчального року пройти мовні курси;
  • Студенти бакалаврату незалежно від спеціальності повинні знати мову на рівні В1+, для магістрів і докторів філософії обов’язковим буде B2 (Upper-Intermediate);
  • Частину профільних дисциплін під час навчання у виші викладатимуть англійською.

Читайте також про те, що уряд запустив🎓 В Україні англійська мова стане обов’язковою для вступу у виші до 2023 року 1🤑 Уряд запустив Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000 Український фонд стартапів: даватимуть гранти до $75 000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: