fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗼 Google додав миттєвий переклад з понад 80 мов на українську за допомогою камери

🗼 Google dodav myttjevyj pereklad z ponad 80 mov na ukraїnśku za dopomogoju kamery
Миттєвий переклад з камери додає підтримку перекладу ще для 60 мов, таких як арабська, хінді, малайська, тайська та в'єтнамська.
Myttjevyj pereklad z kamery dodaje pidtrymku perekladu šče dlja 60 mov, takyh jak arabśka, hindi, malajśka, tajśka ta v'jetnamśka.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо раніше переклад Google Translate був доступний лише між англійською та іншими мовами, тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську тощо. Які мови. Миттєвий переклад з камери додає підтримку перекладу ще для 60 мов, таких як арабська, хінді, малайська, тайська та вєтнамська. Повний список усіх 88 мов, що підтримують миттєвий переклад з камери, можна подивитись за посиланням. Автоматичне визначення мови. У новій версії програми можна обрати Визначити мову для мови, яку необхідно перекласти, а додаток автоматично визначить мову та перекладе її. Наприклад, ви подорожуєте Південною Америкою, де розмовляють португальською та іспанською мовами, і ви бачите дорожний знак з написом. Google Translate автоматично визначить мову напису, а потім перекладе його на мову, яку ви обрали. Не потрібен інтернет. Більшість мов можна завантажити на ваш пристрій, тому можна використовувати цю функцію без підключення до Інтернету. Краща якість. Компанія зменшила мерехтіння при перегляді. Це зробило текст більш стабільним та легшим для розуміння. Оновлення стане доступним для користувачів поступово протягом найближчих днів. Читайте також про те, що Dropbox запустив сервіс Transfer для відправки файлів розміром до 100 ГБ.
Реклама 👇 Замовити

Якщо раніше переклад Google Translate був доступний лише між англійською та іншими мовами, тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську тощо.

Які мови

Миттєвий переклад з камери додає підтримку перекладу ще для 60 мов, таких як арабська, хінді, малайська, тайська та в’єтнамська. Повний список усіх 88 мов, що підтримують миттєвий переклад з камери, можна подивитись за посиланням.

google translate

Автоматичне визначення мови

У новій версії програми можна обрати «Визначити мову» для мови, яку необхідно перекласти, а додаток автоматично визначить мову та перекладе її. Наприклад, ви подорожуєте Південною Америкою, де розмовляють португальською та іспанською мовами, і ви бачите дорожний знак з написом. Google Translate автоматично визначить мову напису, а потім перекладе його на мову, яку ви обрали.

Не потрібен інтернет

Більшість мов можна завантажити на ваш пристрій, тому можна використовувати цю функцію без підключення до Інтернету.

Краща якість

Компанія зменшила мерехтіння при перегляді. Це зробило текст більш стабільним та легшим для розуміння.

Оновлення стане доступним для користувачів поступово протягом найближчих днів.

Читайте також про те, що Dropbox запустив🗼 Google додав миттєвий переклад з понад 80 мов на українську за допомогою камери 1🗂️ Dropbox запустив сервіс Transfer для відправки файлів розміром до 100 ГБ сервіс Transfer для відправки файлів розміром до 100 ГБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: