fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Bolt та інші гравці ринку створять нове законодавство, що регулює ринок таксі

🚕 Bolt ta inši gravci rynku stvorjať nove zakonodavstvo, ščo reguljuje rynok taksi
Новий закон пропонує скасувати ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та на замовлення, скасувати необхідність обов’язкової реєстрації водіїв як ФОП та потребу мати сертифікований таксометр, а також потребу подавати додаткову звітність.
Novyj zakon proponuje skasuvaty licenzuvannja dlja vnutrišnih perevezeń pasažyriv na taksi ta na zamovlennja, skasuvaty neobhidnisť obov’jazkovoї rejestraciї vodiїv jak FOP ta potrebu maty sertyfikovanyj taksometr, a takož potrebu podavaty dodatkovu zvitnisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  11 липня 2019 року відомий сервіс по виклику автомобілів Bolt разом з іншими учасниками ринку презентував в Американській Торговельній Палаті концепцію нового законодавчого регулювання ринку таксі. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Na chasi. Також був підписаний відповідний меморандум стосовно об’єднання зусиль у її впровадженні. Концепцію було підготовлено спільно учасниками ринку та експертами. Що відомо. За статистикою, річний обсяг ринку перевезень в Україні складає 40 млрд гривень, а велика частина перевізників знаходиться в тіні. Таким чином, бюджет України недоотримує значну кількість коштів. Метою створення нового законодавчого регулювання стала необхідність вивести з тіні ринок перевезень, змінити застаріле законодавство та впровадити зручний та загальнодоступний механізм для водіїв. Це дозволить швидко та зручно оформити дозвіл для здійснення перевезень. Результатом співпраці стане нове законодавство, яке суттєво спрощує роботу всіх учасників ринку пасажирських перевезень, унеможливлює роботу в тіні та дає можливість ефективного контролю з боку держави. Що передбачає закон. Новий закон пропонує скасувати ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та на замовлення, скасувати необхідність обов’язкової реєстрації водіїв як ФОП та потребу мати сертифікований таксометр, а також потребу подавати додаткову звітність. Натомість водіям пропонується оформити дозвіл автомобільного індивідуального перевізника, який можна придбати на будь-який період, навіть на місяць. Оплата за дозвіл і є сплатою податків, крім неї ніяких додаткових зборів стягуватися не буде. Обовязковим є також страхування життя та здоров’я пасажирів. Які плюси. Запропонована модель відповідає інтересам водіїв, які отримують прості та зрозумілі правила доступу і діяльності на ринку. Також вона зацікавить державу, оскільки дозволить вивести ринок з тіні і забезпечити додаткові надходження до бюджету. Також така модель в інтересах пасажирів, оскільки нова модель створить чесну конкуренцію на ринку, що призведе до зростання якості послуг. Читайте також, що Bolt веде переговори про можливий запуск сервісу оренди електросамокатів у Києві.
Реклама 👇 Замовити

11 липня 2019 року відомий сервіс по виклику автомобілів Bolt разом з іншими учасниками ринку презентував в Американській Торговельній Палаті концепцію нового законодавчого регулювання ринку таксі.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Na chasi.

Також був підписаний відповідний меморандум стосовно об’єднання зусиль у її впровадженні. Концепцію було підготовлено спільно учасниками ринку та експертами.

Bolt

Що відомо

За статистикою, річний обсяг ринку перевезень в Україні складає 40 млрд гривень, а велика частина перевізників знаходиться в тіні. Таким чином, бюджет України недоотримує значну кількість коштів.

Метою створення нового законодавчого регулювання стала необхідність вивести з тіні ринок перевезень, змінити застаріле законодавство та впровадити зручний та загальнодоступний механізм для водіїв. Це дозволить швидко та зручно оформити дозвіл для здійснення перевезень.

Результатом співпраці стане нове законодавство, яке суттєво спрощує роботу всіх учасників ринку пасажирських перевезень, унеможливлює роботу «в тіні» та дає можливість ефективного контролю з боку держави.

нове законодавство

Що передбачає закон

Новий закон пропонує скасувати ліцензування для внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та на замовлення, скасувати необхідність обов’язкової реєстрації водіїв як ФОП та потребу мати сертифікований таксометр, а також потребу подавати додаткову звітність.

Натомість водіям пропонується оформити дозвіл автомобільного індивідуального перевізника, який можна придбати на будь-який період, навіть на місяць. Оплата за дозвіл і є сплатою податків, крім неї ніяких додаткових зборів стягуватися не буде. Обов’язковим є також страхування життя та здоров’я пасажирів.

Bolt

Які плюси

Запропонована модель відповідає інтересам водіїв, які отримують прості та зрозумілі правила доступу і діяльності на ринку. Також вона зацікавить державу, оскільки дозволить вивести ринок з тіні і забезпечити додаткові надходження до бюджету. Також така модель в інтересах пасажирів, оскільки нова модель створить чесну конкуренцію на ринку, що призведе до зростання якості послуг.

Читайте також, що Bolt веде🚕 Bolt та інші гравці ринку створять нове законодавство, що регулює ринок таксі 1🛴 Оренда електросамокатів у Києві: Bolt веде переговори про можливий запуск сервісу переговори про можливий запуск сервісу оренди електросамокатів у Києві.

Теґи: bolt, таксі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Тобто це виходить щось типу такого: дозвіл автомобільного індивідуального перевізника буде коштувати 1000₴, а а той же автомобільний індивідуальний перевізник (таксист) може зробити за місяць обороб в 15000₴.
Якщо хочуть реально щось змінити, то все має бути у відсотковій формі.
Таксист заробив мало в цьому місяці, мало і податків заплатив.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: